Wpis z mikrobloga

Young Thug i Gunna zostali aresztowani.

Thugger jest oskarżony o użyczenie pojazdu, który został użyty podczas morderstwa jednego z członków niezaprzyjaźnionego gangu.

Ponadto, 28 członków labelu/kolektywu YSL jest oskarżonych o bycie powiązanym z działalnością w gangach. W skrócie, cały label Young Thuga YOUNG STONER LIFE RECORDS został określony jako gang powiązany z Bloodsami.

#rap #yeezymafia
M.....6 - Young Thug i Gunna zostali aresztowani.

Thugger jest oskarżony o użyczen...

źródło: comment_1652166390yl4ig8coaRrad8TQIwtIw8.jpg

Pobierz
  • 21
@ShadyTalezz: niezla gangsterka, wynajal pojazd w hertz na wlasne nazwisko, ktory zostal uzyty przez kolegow przy morderstwie. To raczej swiadczy o tym ,ze jest #!$%@? w rozowej sukience plus z sianem zamiast mozgu. Teraz pewnie czas na tego balasa z czikago
@kolestyp: czytałeś w ogóle listę zarzutów, czy tak bardzo zakłamujesz rzeczywistość, że RICO i zlecenie morderstwa to dla ciebie nic tylko dlatego, żeby w swojej zakutej główce podtrzymać tezę, że kiedyś raperzy to byli prawdziwi gangsterzy a teraz nie?

Odpowiedz sam sobie bo, że w dyskusje z tobą nie ma sensu się wdawać już mi tutaj udowodniłeś:
https://www.wykop.pl/wpis/63685821/no-tak-szybko-ht-na-yt-nfl-to-sie-nie-spodziewalem/#comment-225755595
@ShadyTalezz: Wez se zluzuj stringi bo cie chyba zbytnio uwieraja. I co ma lista zarzutow do tego? Moze przeczytaj sobie najpierw co to jest RICO ,a potem zacznij szczekac. Ty chyba jestes jakims 15 letnim czterookim fanbojem ,ze taka wczuwke zlapales i se rzeczy dopowiadasz ktorych nie napisalem. Jest ciota ktora nosi sukienki fakt, DLA MNIE jest #!$%@? ktorej jakbym #!$%@? liscia to by sie poskladal, tez ma zamiast mozgu siano,
@kolestyp:

I co ma lista zarzutow do tego? Moze przeczytaj sobie najpierw co to jest RICO ,a potem zacznij szczekac.


bardzo dobrze wiem co to jest RICO i wiem, że byle kogo tym aktem nie obejmują, bo żeby postawić takie zarzuty trzeba kilku lat śledztwa.

DLA MNIE

a ty dla mnie jesteś przygłupim zacofanym patusem, którego w 2022 roku boli, że ktoś sobie założył sukienkę i na tej podstawie ocenia czy
@ShadyTalezz: Zacofanym patusem to jest twoj idol fanboju, ktory jest odpowiednikiem naszego seby po podstawowce ktory uprawia dziesiony. Po sukience to ocenilem ze jest fruit cake'm, a #!$%@? z postury , takiego wieszaka to u mnie zlisciowalem jak sie burzyl na miescie. Szkoda strzepic ryja, idz lepiej zmien pampersa bo sie zesrales z podniecenia.
@RoHunter: bo co? bo nie jaram sie jakims niedorozwojem z usa ktory nie potrafi nawet plynnie wypowiedziec jednego zdania xD? czy dlatego ,ze napisalem ze jest postury wieszaka na liscia? Czy moze dlatego, bo nie pochwalam typa co ma niby mozg bo zarobil dziesiatki milionow , a teraz bedzie peklowany codziennie w kakao bo jest jednak totalny debilem?
bo co?


@kolestyp: gówno

bo nie jaram sie jakims niedorozwojem z usa ktory nie potrafi nawet plynnie wypowiedziec jednego zdania xD?


słyszałem wiele razy płynnie wypowiadane przez niego zdania, a przez ciebie nigdy.

czy dlatego ,ze napisalem ze jest postury wieszaka na liscia?


seba miec miesnie, seba być lepszy

Czy moze dlatego, bo nie pochwalam typa co ma niby mozg bo zarobil dziesiatki milionow , a teraz bedzie peklowany codziennie w
@RoHunter: To pokaz mi ten wywiad xD koles ledwo co duka , polowa czarnuchow 20+ go nie rozumie co rapuje, a ty wszystko pewnie wylapujesz. Kolejna #!$%@? gimbusowa juz usunela komentarz, no czekam na uzasadnienie tamtego co skasowales.
@kolestyp: usunalem bo mialem watpliwosci czy z takim patusem seba wchodzic w dyskusje

polowa czarnuchow 20+ go nie rozumie co rapuje


xDDDDDDDDDDD

a ty wszystko pewnie wylapujesz


XDDDDDDDDDDDDDDDDD

z kim ja #!$%@? rozmawiam xD sam dojdziesz do tego, czemu twoje #!$%@? tutaj nie ma zadnego sensu? chcesz podpowiedź? pomyśl, pierwszy raz w zyciu

#!$%@? gimbusowa


a, z sebą, dla którego obrazliwym okresleniem jest powolywanie sie na domniemany wiek rozmowcy. #!$%@?, sebix,