Wpis z mikrobloga

Mi się wydaje że to nie będzie tak że grupa zwycięska wybierze osobę i ona odpada - to by było zbyt proste - w liście było napiasne aby wskazać osobę która powinna odpaść a nie że odpadnie. Równie dobrze może być tak że grupa wybierze przykładowo Kondzia, a Kondzio będzie musiał wybrać kogoś do wyrzucenia - opcji jest bardzo wiele i żadna z grup nie może się na to przygotować.
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: karty rozdaje produkcja - hipotetycznie wybrana osoba przez grupę zwycięzką może też wybierać osobę z grupy przegranej do odejścia.

@SokMalinowy Kondzio nie wybierze Elizki bo Jay jest jedyną z nielicznych osób z którą nie ma kosy, żeby nie powiedzieć że mu ufa patrząc na lajwy.
  • Odpowiedz
@kipman1: po co mieliby wskazywać Kondzia? Jak chcą się go pozbyć, to wsytarczy, że wskażą jakąkolwiek dziewczynę i Kondziu odpadnie na RR. Jesteśmy blisko finału, więc chyba ktoś już tam myśli strategicznie. Czy mam za duże wymagania?
  • Odpowiedz
@Marjaewa: weź pod uwagę jakie słowa padły w ostatnich odcinkach i na lajwach - w grupie zwycięskiej jest para Zdzir-Oliwka oraz para Grześ-Marika - obydwie pary mówią że chcą cisnąć z Jayem i Elizą do finału, a Anita jest na tyle inteligentna że wie że nie wygra programu i nie ma po co ich atakować.
Wydaje mi się że nawet jak chcą zagrać strategicznie to tego nie zrobią aby nie wyjść
  • Odpowiedz
@kipman1: dziewczynom wywalanie Kondzia jest zupełnie nie na rękę, w ten sposób któraś z nich się sama odpuli. Jak dla mnie wybór Kondzia jest zupełnie nielogiczny, to już rozsądniej byłoby wybrać Dominikę.
  • Odpowiedz
@Marjaewa: masz rację, ale w liście było napisane że każdy będzie musiał uargumentować decyzję - są zbyt słabi mentalnie i brak im osobowości na atak na największą konkurencję. Wypowiedź publiczna to co innego niż tajne głosowanie - Kondziu to łatwy cel. Odnośnie Dominiki dla mnie to cel nr 2, lecz wydaje mi się że zostanie z prostego względu - odczucia widzów tv mogą być diametralnie inne - mi się wydaje że
  • Odpowiedz