Wpis z mikrobloga

czy ludzie którzy tu piszą są z jakiejś alternatywnej rzeczywistości? "LALUNA ZAORAŁA WARDENGĘ" przecież ona po tym jak dostała proste pytanie zaczęła sie wykręcać, propsuje ją za dymy i złośliwości wobec zwyrola ale pod względem merytoryki to została wciągnięta dupą, sama przyznała sie do oszustwa de facto xd "JACA MURAŃSKI DOBRZE JEDZIE Z NITRO" dobrze? przecież #!$%@? kompletne głupoty, spoko że wam "mleko" nie pasuje ale nie róbmy z #!$%@? jeziora, Murański złapał sie jakiegoś strima gdzie pewnie Nitro na luzie gadał z widzami powiedział coś półżartem albo lekko prowokacyjnie a Jaca od razu wyzywa od kacapów XDDD #!$%@? sie do Zyniaka że obraża matki a Jaca nazywa jego martwego ojca Ruskim psem, niektórym chyba naprawdę od tego wykopu i nienawiści do influencerów zlasowało mózg xd czuje sie jakbym czytał forum jakiegoś psychiatryka widząc te teorie spiskowe i brak jakiejkolwiek logiki czy umiejętności analizy
PS: to moja twarz jak widze te wasze teorie i #!$%@? januszowe memy
#famemma
Pobierz morgiel - czy ludzie którzy tu piszą są z jakiejś alternatywnej rzeczywistości? "LALU...
źródło: comment_16521323933N037Jq0Hb2RC0KY48tZHP.jpg
  • 20
@morgiel: co do tego ruskiego psa to chyba mleko mowil, ze ma jakies tam korzenie, wiec nawet jezeli tak mowil pol zartem pol serio to skad ma to wiedziec 50 letni gosc XD. Kazdy moze miec specyficzny humor ale zyczenie komus, zeby mu zdechla matka albo ojciec to nawet nie jest smieszne, a wrecz zalosne. Nawet byl gdzies twitter, ze gratulowal typiarze smierci ojca czy tam matki. Jego stary musi sie
@Froese: a wszystkie wpisy na mirko opa to sa o fame mma xd chcialem spropsowac za ten wpis, ale jak wszedlem w profil z ciekawosci to nie, #!$%@? to, niezla zadymka wczuwac sie tak w rezyserowane gowno xD fiu fiu
JACA MURAŃSKI DOBRZE JEDZIE Z NITRO" dobrze? przecież #!$%@? kompletne głupoty


@morgiel: a kogo to obchodzi czy to głupoty. Czy kiedyś dymy miały racjonalne wytłumaczenie poparte logicznymi i sensownymi argumentami? Pewnie tak, ale kogo to #!$%@? obchodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Froese: ojojoj, jak dupa piecze, bo obraziłem jego mentorkę
Mogę napisać jeszcze 100 komentarzy i w każdym wrzucić JL i gówno Ci do tego xD
Na live przez ponad 2h non stop leciało JL, polecam ci teraz iść i do każdego się sapać
Wyjazd zielonko
@PukierCud3r: no, mam zajebiscie ciekawe zycie, ze poswiecilem 5 sekund na sprawdzenie kim jest op

wez ty sie jebnij w banie, co? xD bo teraz totalnie za gruba rozkmina, cos czuje spider man meme pasuje do twojej osoby z tym poscikiem
@ThiZ: ale że ja pisze tylko o fame mma? xd po pierwsze nie wiem co to zmienia a po drugie nie pisze tylko o tym, sprawdż sobie drugą i trzecią strone moich wpisów xd