Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym że można zaznaczyć wiele tych przycisków "6/10" na czerwono? I o co chodzi z tymi przyciskami "pew"? Jak #!$%@? mogli nie napisać nic o tym w instrukcji, kumacie? Skąd mam wiedzieć co to jest? Oni nie mają nawet żadnego FAQ na swojej stronie. A artykuł o kuponach systemowych nic nie mówi o tych dwóch sprawach. Co to jest? Gra ktoś w #superbet? #pyranie #bukmacherka
Bunch - O co chodzi z tym że można zaznaczyć wiele tych przycisków "6/10" na czerwono...

źródło: comment_16521074714sxuvktlMDAZZf1kwO1SxC.jpg

Pobierz
  • 2
@Bunch: to są kombinacje, jak wyberasz 6/10 to dzieli ci stawkę na wszystkie możliwe kombinacje że wejdzie 6 z 10 typów. Dlatego 10/10 masz jedno, bo tu musza wszystkie wejść. Jak zaznaczysz kilka tych opcji to analogicznie wygrywasz jeśli jakieś kombinacje Ci wejdą. "Pew" to zapewne pewniaki, czyli możesz sobie zaznaczyć zdarzenie które uważasz, że na pewno siądzie.
@dzikiwonsz21: No ale co mi z tego, że "mogę/nie mogę"? Co z tego, że mogę? Na co to wpływa? Jakieś korzysci? Plusy, minusy? Co "pewniaki" mi dają? I więcej kombinacji będzie z 3/10 czy więcej kombinacji będzie z 7/10? I co to oznacza w praktyce?