Wpis z mikrobloga

Powiem krótko: lepszy remis niż wiadomo co wiadomo gdzie.

Meczu nie oglądałem, żeby przez to przypadkiem Wisła nie wygrała, ale z przebiegu komentarzy wiem mniej więcej jakie to było widowisko. Im szybciej ten sezon się skończy, tym lepiej. Najważniejsze, że tego meczu nie przegraliśmy. W piątek mecz u siebie z Legią, która w tym sezonie już o nic nie gra, to się może podłoży na poczet zaliczki w przyszłym sezonie.

Niemniej jednak tak jak starałem się brać Nowaka pod jakiś parasol ochronny to moim zdaniem ten mecz, jak i frajersko stracone punkty drużyny pod jego wodzą (ze Stalą Mielec, czy ostatnio ze Śląskiem) sprawiły, że nie widzę powodów, żeby po zakończeniu sezonu przedłużyć z nim kontrakt. Z kapslami Nowaka daleko nie zajedziemy. Niech Masło i Pertkiewicz szukają nowego szkoleniowca (Banasik?), który potrafiłby pracować z młodymi. W lecie przeprowadzić czystki kadrowe. Swoją drogą może to niepopularna opinia, ale chętnie bym zobaczył ponownie u nas Probierza. Fakt, że zdarzało mi się śmiać z jego korpusu ONZ w Cracovii, ale nie ma co ukrywać, on u nas wyniki dobre robił i jest emocjonalnie związany z tym klubem. Pytanie czy sam by chciał jeszcze raz podjąć się tego zadania

Jeszcze oficjalnego utrzymania nie mamy, więc na profilówce dalej mam Radowida, a nie Andrzejka.

W sumie to nie wiem czy coś jeszcze mam do dodania, chyba tylko tyle, że ze starej gwardii to bym w drużynie widział tylko Romanczuka, reszta (Czernych, Pospisil, Runje) do rozgonienia.

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #jagiellonia
  • 8
@aut91: Masłowski ostatnio w wywiadzie też mówił, że Nowak ma ważny kontrakt i będzie dalej trenował. A roczny z przedłużeniem to Mamrot dostał, to może Ci się z tym pomyliło
@aut91 ja tam słyszę, że tego młodego obrócone z Lecha chcemy i Włodarczyka z Legii i jak z jednej strony się cieszę, że młodzi Polacy tak z drugiej mam dysonans czy chłopaki wniosą jakaś wartość dodaną do tej drużyny. A tak to że wszystkim się z Tobą zgadzam - od trenera po to żeby szatnie potężnie przewietrzyć.
@Maver87:

Szczerze to wolę tych Polaków w składzie niz przepłacanych obcokrajowców i zestarzałych gwiazdorów bez ambicji pokroju Czernycha, Pospy czy Runje

Na razie Masło ma moje zaufanie jeśli chodzi o transfery bo bez Carioki i Guala to bylibyśmy już jedną nogą w 1 Lidze