Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow 7 maja

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 7 maja

TXT tutaj

źródło: comment_16519425436VXVk0YiDClDi85oUTwQcF.jpg

Pobierz

News dnia to....

  • Wybuch w hotelu w Hawanie 8.3% (84)
  • Przemówienia Zełenskiego w sprzedaży 3.2% (32)
  • Trener rasista wywalony 14.4% (145)
  • Krokiety, które trzeba zamówić DUŻO wcześniej 45.6% (461)
  • Nie żyje aktor z "Przyjaciół" 4.6% (46)
  • Orsay zniknie z Polski 18.0% (182)
  • Oficjalny teledysk do nowego "Top Gun" 5.9% (60)

Oddanych głosów: 1010

  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@urarthone: Fajne te newsy które wstawiasz, ale po co tyle chamstwa w twoich odpowiedziach? Ludzie zwracają uwagę na błędy, a ty masz jakieś pretensje. Nie pierwszy raz jak są napisane z dziwną składnią, ucięte lub z innymi błędami, ale to nie jest powód do atakowania odbiorców. Nie jest to profesjonalne XD
  • Odpowiedz
@Stenimi: podstawowa sprawa to to, że za profesjonalizm ktoś by mi płacił, prawda?
Więc odpowiadam na marudzenia (tak to odbieram, jako NIKT). Cieszę się, że się podoba, ale po tych ponad dwóch latach wiem, że się mylę, wiem, że sorki, "jeblem się" nic nie daje. Bywam chamski, ale to ja poświęciłem czas. Dlatego proszę o wybaczenie. A potem się podkłada kolegianiżej ;)
@Rzlk: tego nikt nie podważał
@
  • Odpowiedz
@Stenimi: On to robi w wolnym czasie. Ty masz akceptowac te buble albo #!$%@?. Taki tok myslenia ma Op. Kilka razy juz z nim dyskutowalem i szkoda czasu, bo typ jest burakiem
  • Odpowiedz
@Stenimi o dokładnie @ImCandy ma rację. Prosił, żebym usunął go z powiadomień dawno temu, a jest i komentuje. Rozumie sens. Bez słowa "#!$%@?ć", te zostawił dla swojego buractwa trzymał od miesięcy w sumie.

Chcesz mi zwrócić uwagę, pewnie, i tak Wykop nie ma możliwości zmiany, co ja mogę niby? NIE DA SIĘ EDYTOWAĆ BŁĘDÓW NA WYKOPIE. koniec i kropka, nie mam na to wpływu :/
  • Odpowiedz
@urarthone: Nawet w odpowiedzi do mnie #!$%@? bubli, ze nic nie idzie zrozumiec xD jestem i komentuje bo to gowno jest w goracych - glownie dlatego, ze ludzie ci ‘marudza’ o tym jakie masz niskie standardy. Zobacz sobie posty od @SonyKrokiet (sorry, ze wolam) - koles wali wpis na 30 minut czytania, masa linkow, odwolan, podaje źrodła, zdjecia. Wszystko w pieknej edycji. Rozniez robi to w wolnym czasie, rowniez
  • Odpowiedz
@ImCandy: Nie było mnie dwa tygodnie i mnie znalazłeś(podkreślam, prosiłeś mnie, żebym Cię usunął, to pamiętam). Twoja żyłka na czole twój problem.

Jak chcesz na ochotnika korektę robić to zapraszam. Na FB w PV napisz. Podkreśl, że 5 minut Ci to zajmie, a nie pół dnia.

Pozdrawiam i usuń mnie ponownie, bo słabo Ci idzie nie sprawdzanie tego, co wrzucam.
  • Odpowiedz
Drodzy, nie mam ochoty, co chwilę podkreślać, że zapracowany jestem itd. Ale nie da się edytować wpisów na wykopie, jebłem się to jebłem. Tyle w temacie. Jak rzeczowe to niech to będzie info dla czytelników. Jak literówka, no cóż. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@urarthone: #!$%@? typie: to gowno jest w GORACYCH. Wiesz jak dziala wykop? To znajduje mnie i innych uzytkownikow. A fakt, ze krytycznych wpisow jest duzo to algorytm wyrzuca to w topke wpisow. Jakie znalazles xD sam sobie znajdz 5 minut na korekte swoich analfabetycznych wysrywow albo jak juz ci radzilem wiele razy: zaniechaj tego w ogole. Nie chce mi sie z toba gadac poraz kolejny trolu bez rozumu
  • Odpowiedz
@ImCandy: przyznaję, że w życiu nie widziałem "tego gówna" TAM. Ale To ty TYPIE wracasz do mnie. Ja nawet nie wiem kim jesteś. Ale lubisz, twoje parfffo ;). narq rosumku
  • Odpowiedz
@urarthone: Naprawde sadzisz, ze codziennie sprawdzam czy czegos nie wysrales? Do tego, ze jestes kretynem dodales wlasnie swoje #!$%@? w kosmos ego. Przykre, ze tacy ludzie jak ty w ogole funkcjonuja w spoleczenstwie. Wspolczuje kazdemu kto ma z toba stycznosc na codzien w zyciu zarowno prywatnym lub osobistym.
  • Odpowiedz
@ImCandy: nie mam pojęcia, mówiłeś, że Ci się pojawiam(mimo, że płaszczyłeś się, żebym Cię ze swoich wpisów wywalił), nie było mnie 2 tygodnie, wróciłem, i jestem twoim największym problemem. Ja mam akurat wolne, to tak heheszkuję, Ty też widać, ale z taką żyłką na czole...
  • Odpowiedz