Wpis z mikrobloga

Czy kierowca #bolt albo #uber jak ma te licencje taxi, oklejony samochód, kogut... to może wykonać kurs poza aplikacją, tak jak na normalnej taksówce?

Czy jeżeli jadę z klientem i on w trakcie jazdy skapnie się że trochę źle zaznaczył na mapce i aplikacja prowadzi nas np. za drogę szybkiego ruchu, a on potrzebuje znaleźć się po drugiej stronie, więc trzeba zawrócić i on mnie sam poprowadzi to ja na tym tracę, czy te kilometry dodatkowe zrobione zostaną w cenę wliczone?

Da się normalnie jeździć na dwóch aplikacjach na raz (uber i bolt) na jednym telefonie, czy raczej jak chcę szukać kursów na dwóch apkach na raz to powinienem mieć dwa telefony?

Z góry dziękuje za pomoc
#pytanie
  • 4
@well_being Żeby wykonać kurs spoza aplikacji, potrzebny jest taksometr. Jeśli go nie masz, musisz korzystać z wirtualnego taksometru, który jest powiązany z konkretnymi platformami. Ale podejrzewam, że niedługo któraś z nich zacznie pozwalać na kursy "z ulicy" rozliczane za ich pośrednictwem, bo technicznie raczej nie ma żadnego ograniczenia w tej kwestii.

Cena przejazdu zostanie przeliczona tylko jeśli miejsce zakończenia kursu będzie się znacznie różnić od tego, które zostało pierwotnie wpisane. Jeśli ktoś
@selenita66: Dzięki

Jeszcze jedno pytanko mam - co z opłatami za autostrady? Lepiej włączyć w nawigacji żeby omijał płatne odcinki, czy normalnie płatne odcinki są dodane do ceny jaką płaci klient i zostanie mi to doliczone?
@selenita66: na logikę żeby wykonać kurs bez apki wystarczy dogadać się na kwotę na początku i płatne z góry. Przecież tam prowizja leci jak w każdym korpo, nie lepiej na czysto wyjść? Byle jakiegoś frajera z US nie wpuścić haha