Wpis z mikrobloga

Siemanko, witam serdecznie w mojej ku-

-rwa Leszek Milewski pyta mnie o derby i pirotechnikę, wolałbym rozmawiać o pogrzebach. Natomiast zanim wjedzie segment, w którym wiję się jak piskorz usprawiedliwiając podmioty z którymi się identyfikuję, zdążyliśmy omówić poważne piłkarskie tematy:

- czy Pani Jesień, która pokazała, że Radomiak może walczyć o puchary, powinna zyskać stały angaż przy klubach Ekstraklasy?
- czy Pani Wiosna nie mogła jakoś uratować Radomiaka przed niszczycielskim wpływem Dariusza Banasika?
- co ma, do #!$%@? nędzy, wspólnego awiacja z hotelem Grzegorza Gilewskiego?
- Flota Świnoujście i sparingi w Niemczech. Łamaki, Rumuni, Mołdawia, Azja, zakapturzone postacie. Jak z pomocą Google napisałem kryminał.
- bezkompromisowy Leszek wymienia w mojej obecności nazwisko Corrala
- bezkompromisowy Leszek wymienia w mojej obecności nazwisko Dąbrowskiego
- bezkompromisowy Leszek neguje potrzebę ostrzeliwania z rzymskich świec sektora gości

I wiele, wiele więcej. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam równe 90 minut wspaniałej rozrywki porównywalnej jedynie z ubawem, jaki mieli kibice Lecha i ŁKS-u 2 i 3 maja. Dzięki wielkie za wszystkie opinie, komentarze, plusy i sugestie sprzed tygodnia, przy okazji zachęcam do obejrzenia "finału sezonu" pierwszej serii Tetryk Menedżera. Teraz tydzień przerwy i ruszamy z kolejnym sezonem, tylko musimy wspólnie z widzami ustalić, co tam się ma odstawić za cyrk.

Dzięki, pozdrowienia dla kumatych.

PS. Przy okazji - to dziesiąty odcinek w nowych barwach, macie jakieś sugestie/skargi/uwagi, co do tych ostatnich tygodni? Sprzedali się, na Weszło było lepiej, teraz to już nie ma czasów, czujecie przesyt anegdoty o Adamie Matysku i Andrzeju Woźniaku, a może odwrotnie, dobrze chłopaki robią, dobry przekaz leci, tylko moglibyście zacząć wyglądać jak ludzie a nie jak uosobienie nieszczęścia. Będziemy wdzięczni za każdy "feedback", tak, znam takie trudne słowa po angielsku.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #ekstraklasa #pilkanozna #pucharpolski #goalpl #rakow #lechpoznan

Link do Goal.pl: https://www.goal.pl/artykuly/podroze-w-czasie-radom-lat-dziewiecdziesiatych-tetrycy-10/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Siemanko, witam serdecznie w mojej ku-

-rwa Leszek Milewski pyta...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jakub_Olkiewicz: ja mam uwagę. Nie grajcie tradycyjnym środkowym obrońcą, szczególnie na bocznym stoperze, nie grajcie swobodnym rozgrywającym, sprawdzajcie czy piłkarz nie jest ustaiwony na odwróconego skrzydłowego, jeśli jego dominującą noga jest ta od zewnątrz no i przy 3-4-1-2 warto pamiętać, że ofensywnych bocznych pomocników trzeba równoważyć defensywnym środkiem, inaczej będzie lipa