Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ogarnąć studia zaoczne i pracę? Nie wiem jak się za to zabrać, bo planuję się wyprowadzić do jakiegoś miasta, a nie mam żadnego wybranego poza kierunkiem studiów.

Póki co mam odłożone 10k.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6272a28fad261bf67469bf64
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo prosto. Pracujesz poniedzialek-piatek, a w weekendy studiujesz. Ja nie jestem w ogóle przemęczony takim trybem, wręcz brakuje mi czasami studiów jak akurat jest wolny tydzień. Tylko ja po prostu lubię się uczyć. Studiuję informatykę i pracuje jako QA w IT.
SzczęśliwaPantera: Zacznij od dostania się na jakiś uniwersytet, wtedy będziesz wiedział gdzie się wyprowadzisz. Trójmiasto jest fajne do życia, ale dosyć drogie - pokoje chodzą już chyba po 1000 zł i więcej. No ale mając 10k będziesz mieć sporo czasu, by ogarnąć robotę.

Najlepiej jakbyś ogarnął wcześniej robotę zdalną, wtedy za studia zaoczne zapłacisz 1 ratą i wyjdzie Ci najtaniej (im więcej rat tym sumarycznie drożej, przynajmniej na UG). Wtedy też