Wpis z mikrobloga

@Shyvana: musisz po prostu kupować końcówki w wersji ortho, a to czy to będzie Sonicare, Oclean czy Seysso, kwestia upodobań i priorytetów.

Miałem najprostszego Philips Sonicare, po 3 latach bateria wystarczała na 3-5 dni. Potem kupiłem Seysso Pro.
Seysso po miesiącu się zepsuła, na gwarancji mi wymienili całość i już jest okej.

Większości wystarczy najzwyklejszy model z jednym programem, a już te Philipsy z kilkunastoma programami to moim zdaniem przesada. Jak
  • Odpowiedz
@Shyvana: standardowa elektryczna z czujnikiem nacisku za 100-150zl będzie spełniała swoją funkcję. Ewentualnie możesz wybrać droższą z funkcją dedykowaną do mycia zębów z aparatem ortodontycznym. Aczkolwiek to bardziej bajer i tak nie zastąpi nici czy irygatora.
  • Odpowiedz
@jestutaj: niewłaściwe to takie w wyniku, którego zdziera się szkliwo, doprowadza do recesji dziąseł czy po prostu ma się źle umyte, a właściwe to takie, przy którym powyższe problemy nie występują.
Pójdź na higienizację z instruktażem higieny to pani higienistka Cię nauczy jak myć właściwie zęby (w dobrych klinikach to standard).
  • Odpowiedz