Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
#mcdonalds #norwegia #wojna #rosja #ukraina
Mirki co się #!$%@?ło.
Mc w Norwegii właśnie wypuścił nową kanapkę.
To jest jakiś #!$%@? żart.
Na razie napisałem I'm na fb zamieściłem. Również wpis.
Mcdonald's Norge har lansert ny burger. Bandera homestyle. Stepan Bandera drept over 100.000 menesker. Det er langt fra hero.
Det er skandale og jeg skal protestere.
OUN-B-fraksjonen som ble medstiftet av Bandera er ansvarlig for folkemordet på den polske sivilbefolkningen i Volhynia og Øst-Lesser-Polen i 1943–1944, hvor ofrene var omtrent 100 000 mennesker.
Aftenposten Verdens Gang McDonald's Norge NRK Nyheter
#skandale #mcdonalds #nyheter
Można by trochę rozdmuchać #afera
PMV_Norway - #mcdonalds #norwegia #wojna #rosja #ukraina
Mirki co się #!$%@?ło.
Mc w ...

źródło: comment_1651765141IqbVSddZk9DXCNoyzBPfNJ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: domyslam sie, ze trollujesz, bo ostatnio jakis sebiks(tylko on napisal na serio) na grupie Polacy w Norwegii to samo napisal. Ta kanapka jest sezonowo w Norwegii a Bandera to miasto w Teksasie slynace z wolowiny i kuchni texmex
  • Odpowiedz
@Martinjz: owszem, że nie, nie wiem czemu pomyślałem w jakiś sposób, że sugerujesz powiązanie nazwy z polskim słowem oznaczającym chorągiewkę na statku.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway

""Pico de Gallo-saus". Salsa bandera is one of the names that pico de gallo sauce is know. The name salsa bandera comes from the color of the sauce: Red from tomatoes, white from onions and green from chillies and cilantro. All the three colours from the Mexican flag. The Spanish word Bandera means flag."
  • Odpowiedz