Wpis z mikrobloga

@nomorelife: i o to chodzi! ja po to żeby móc dowoli jarać i chlać rzuciłem robotę 3 miechy temu i piszę to zupełnie nieironicznie. już takim menelem zostałem i tak się stoczyłem że nawet pracować mi się nie chce.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mystoo: ja muszę, bo mam mamę na utrzymaniu i chyba tylko tyle mnie motywuje do chodzenia do kołchozu. Ale #!$%@? z tego jak wracam potem do domu i siedzę jak ten pomnik
  • Odpowiedz
@nomorelife: no właśnie to jest najgorsze, że tyle tyrasz w tej robocie, a potem przychodzisz do domu i de facto nic z tego nie masz poza jakimiś groszakami. nie ma dziewczyny, nie ma znajomych, nie ma szczęścia, nie ma nic. a jeszcze z Twoich podatków i inflacji pożerającej twoje oszczędności są finansowane zasiłki dla patusów i kredyty dla normickich kredytobiorców i koniec końców oni sobie wygodnie żyją, a Ty musisz #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Mystoo: To wychodzi na to, że ja od lat jestem menelem, bo nigdy mi się nie chciało pracować z wyjątkiem roboty u siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie najbardziej #!$%@? w tym wszystkim jest to, że ludzie wracają do domu i są tak wyeksploatowani, że te kilka godzin, które mają dla siebie spędzają bezmyślnie się gapiąc w TV, pijąc, śpiąc itd., bo po prostu nie mają siły
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: dokładnie! 100% prawdy. a jeszcze totalnie najlepszy pracownik-niewolnik to jest taki który ma kredyt, bo wiadomo, że taki ani nie odpyskuje, ani się nie zwolni, bo ma podpisane cyrograf na niewolnictwo z tym chorym systemem. kiedy nie ma się dzieci, kredytu ani innych, pilinych i niezbędnych wydatków to najlepiej rzucić robotę i skupić się na zwiększaniu swoich kwalifikacji

@Cegri: nie mam dziewczyny do której mógłbym się przytulić, wyżalić ani
  • Odpowiedz
@Cegri: Jak ma się być beta-bankomatem to wiadomo, że lepiej już być samemu. Ogólnie masz rację - kobieta ma już jedną cipę, więc drugiej jej nie potrzeba w postaci niezaradnego gościa, choć znam przypadki par, gdzie sprawa wygląda odwrotnie.

@Mystoo: Jak ma się zdrową relację na wielu płaszczyznach to jest spoko i na pewno łatwiej niż samemu - jest z kim pogadać, poradzić się, zrelaksować, że o kwestiach ekonomicznych nie
  • Odpowiedz
@Cegri: @ArcyPrzegryw: no niestety, taka przykra prawda, chociaż myślę, że facet nawet jakby był nieporadny, ale mimo to by był przystojny to i tak nie miałby problemu żeby obracać w kobietach, bo wygląd jest mimo wszystko najważniejszy, a można być bogatym, ale mimo to będąc brzydkim i tak co najwyżej można zostać betabankomatem. ten świat jest na maxa brutalny dla przeciętnego mężczyzny
  • Odpowiedz
@Mystoo: Taki gość pewnie mógłby obracać dużo panienek, ale nie wiem czy związałby się z jakąś na dłużej. W przypadku ludzi sam wygląd i postura/siła raczej nie wystarczą, bo kobieta będzie jeszcze oczekiwać zaradności, stanowczości, poczucia bezpieczeństwa (także finansowego) itd.
Jak to mówią nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Popatrz na niektóre znane osoby np. Ronaldo, Elon Musk itd. Mi na szczęście nie grozi nieszczera miłość czy bycie betabankomatem, bo
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: ranaldo jest przystojny, a musk był trochę takim betabankomatem. znam ogólnie sporo przypadków gdzie kobieta związała się z kipiącym testosteronem patusem(często z takim który siedział) i normalnie taki patus nie pracował a kobieta go utrzymywała tylko dlatego że był przystojny. kobiety lecą na wygląd 10 razy bardzij niż faceci, dla nich wygląd jest najważniejszy, szczególnie dla p0lek, bo u ukrainek np to już nie tak bardzo. od dziecka wszyscy wmawiali
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ronaldo teraz jest przystojny, ale kiedyś to tak nie za bardzo wyglądał. Ogólnie nie ma reguły, ale też znam kobiety (nierzadko dość atrakcyjne) tkwiące w jakichś chorych i toksycznych związkach z patusami z wyrokami/nierobami/nieudacznikami, które mają powodzenie, ale wolą tkwić w gównie w myśl zasady - #!$%@?, ale stabilnie.
Temat bajek i wyimaginowanych postaci, ich związków itd. to temat rzeka, ale nic dobrego z tego dla mężczyzn nie wynika. Każdy
  • Odpowiedz