05.05.2022

Dzień dobry. Ze względu na niekwestionowany hit w Zerie A (Romek, żem ci zawsze muwił...) na wstępie wyjątkowo oddaję głos uznanemu majwenowi @mienskoduszone

Wczoraj po świetnym widowisku poznaliśmy drugiego finalistę LM. Brawa dla Realu, ale nie zwalniamy dzisiaj tempa. Dziś czeka nas mecz godny bardziej finału Champions League niż ten, który będziemy mieli okazję obejrzeć 28 maja w Paryżu pomiędzy Liverpoolem a Realem. Mecz, który prawdopodobnie przejdzie do historii światowego futbolu i zapisze się złotymi zgłoskami w naszej pamięci. Dzisiejszego dnia bowiem zmierzą się dwaj krezusi włoskiej myśli szkoleniowej. Po jednej stronie boiska nieustraszone i będące w świetnej formie Koniki Morskie czyli znana oraz lubiana Salernitana. Po drugiej zaś piłkarze spod sztandaru świętego Marka, mający nadzieję przerwać tego wieczoru znakomitą passę niezmordowanych reprezentantów Południa czyli Venezia. Czyj plan na 90 minut tegoż starcia okaże się bardziej herkulesowy i przyniesie chlubę zwycięzcy? Tego dowiemy się dziś o 18:00 na Stadio Arechi. A o 21:00 będziemy mieli zaszczyt także śledzić rozgrywki Europejskiego Czempionatu o zgrzewkę dwulitrowego Tymbarka. Najciekawiej prezentuje się mecz Romy z Leicester.

SERIE A
18:00 [HIT!] SALERNITANA - VENEZIA (Eleven 1, 4, 4K)

///MAGAZYNY///
09:00 Sportowy poranek (Meczyki)
10:00 Mecz dnia (Kanał Sportowy)
12:00 Najlepsza liga świata (Kanał Sportowy)
14:00 Okno transferowe (Kanał Sportowy)
19:00 Hejtpark (Kanał Sportowy)
21:30 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (Canal+ Sport 5, Canal+ Family)
23:00 Najlepsze ligi Europy (Kanał Sportowy)

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
TURNIEJ ATP W MADRYCIE
Transmisje od 12:00 (Polsat Sport) i 17:00 (Polsat Sport Extra)

TURNIEJ WTA W MADRYCIE
Transmisje od 13:30 (Canal+ Sport) i 21:00 (Canal+ Sport 2)

TAURON LIGA
17:30 Developres Rzeszów - Chemik Police (Polsat Sport)
20:30 Budowlani Łódź - Łódzki KS (Polsat Sport)

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
BUNDESLIGA
19:00 Flensburg - Goppingen

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
17:30 Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław (Polsat Sport News)

a.....1 - 05.05.2022

Dzień dobry. Ze względu na niekwestionowany hit w Zerie A (Ro...

• 9
@aut91: warto też dodać, że mamy dzisiaj wiekopomną chwilę, gdyż swój mecz po raz pierwszy w historii będzie transmitować Iskierki Wolnica, transmisja od godziny 16 chyba na facebooku, ich przeciwnikiem będzie cośtamcośtam Olsztyn (Klasa A). Warto też dodać, że Iskierki Wolnica od następnego sezonu będzie grało w Klasie B, potęga rośnie na naszych oczach