Wpis z mikrobloga

elo miry. #blablacar #randkujzwykopem #tinder #badoo (daje dodatkowe żeby był większy zasięg xd
mieliście jakieś akcje z blablacar? mówię o tym że poznaliście jakaś laske z która później pisaliście albo doszło do spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°). bo mi się chyba zapowiada z fajną 35. taka z urody na prawdę (ʘʘ) git się rozmawiało no i mieszka w moim mieście. i już jest w planach winko (hehe) XD więc proszę trzymajcie kciuki żeby coś z tego wyszło
  • 6
@MatthiasVirtual: kwestia tez o której nie wspomniałem ze ja mam 22 lata wiec szukam raczej czegoś luźnego ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale smiechlem jak zagadala po jakieś gadce że „noo w takim razie muszę Cię zapisać do kontaktów”. To już wtedy wyczułem mini sygnał
@grubyjanuszz: mialem, pasazerka, ktora ze mna siedziala z przodu cala droge gadalismy, potem do niej napisalem SMS w stylu, ze bylo spoko i moze bysmy sprobowali kontynuowac te znajomosc, spotkalismy sie tydzien pozniej, gdy wrocila do Warszawy, poszlismy zjesc, napic sie, skonczylo się przygoda ONS, do dzis sie mamy w znajomych na fejsiku, ale przygoda sympatyczna :D