Wpis z mikrobloga

#coolstory #polska #polaczki #cebulaki #gorzkiezale Witam mirki, normalnie patologia, ledwo dotarlem do Londynu a juz mnie polaczki #!$%@?. Na starcie lotnisko i kolejka do odprawy. No kuraw sa 2 kolejki (1 dla ludzi ktorzy wykupili wczesniejszjsze wejscie na poklad a druga dla reszty) a wszystkie polaczki oczywiscie #!$%@? tam gdzie mniejsza kolejka. I co? za chwile wracaja na koniec kolejki bo sie dowiedzieli ze to nie dla nich.. no #!$%@?! W samolocie, no kuraw ktos wsiada z tylu i szuka miejsca dla 2 osob i idzie na przod samolotu zeby znalezc przy czym blokuje przejscie dla innych. no #!$%@? pelny samoolot tto nie ma miejsca dla 2 osob jesli sie wchodzi ostatniemu. A ci #!$%@? stiułardesi, wiem ze to tanie linie Ryanair ale #!$%@? zeby nie mozna bylo isc sie wysikac bo #!$%@? 1 jezdzi wozkiem i blokuje przejscie, czekam 10 min az sprzeda komus cos pozniej wroci i moze uda mi sie dosc do kibla, DOSZEDLEM po 20 minutach! BRAWO POLOWE DROGI ZA MNA, teraz #!$%@? beda sprzedawac zdrapki, pefrumy i napoje, kolejne kuraw 10 min musialem czekac az #!$%@? ktos cos sobie kupi i nie moglem dojsc na swoje meijsce bo #!$%@? z wozkiem blokowal wejscie. No i wylądowaliśmy... OCZYWISCIE POLACZKI BRAWA ! xD BOZE ALE WSTYD, ja tylko mowie JA #!$%@? xD koles wykonal swoja prace, trzeba mu brawa dac, jutro to samo zrobie kasjerce w biedronce xD no i wysiadamy... stoja 2 autobusy, jeden przy tylnm wejsciu drugi przy frontowym, wszyscy nie wazne czy z przodu wchodzili czy z tylu #!$%@? do autobusy tego przy frontowych drzwiach samolotu? powod, pewnie mysleli ze pierwszy odjedznie i beda na odprawie wczesniej, a tu ni #!$%@?, drugi autobus odjechal pierwszy i takiego #!$%@? macie polaczki xD. No i sama oprawa celna, najgorsze sa stare babki, tak sie #!$%@? pchaja ze ja #!$%@? zeby byc tylko pierwszym, jeden koles powiewdzial dobrze, nie pchajcie sie, 2 czy 5 min roznicy nie robi, ale polaczki tego nie rozumieja i zawsze chca byc wszedzie pierwsi.
  • 13
@bart88uk: nie wiem czy fake czy nie, ale zawsze możesz przeprosić stewarda albo stewardesse z tym wózkiem i cię przepuści jakoś.

Poza tym, racja. Cebula czasem taka lata, że szok. Ostatnio jakiś typek leciał z rodziną to gadał głośno, że co to jak to, że on powinien mieć wygodniejsze miejsce, że mało miejsca na nogi, a potem #!$%@? najlepsze jak z jeździła stewardessa z wózkiem to on do córki na głos
@Dorianlbnn: nie ma szans zeby przejsc przy pelnym samolocie, jak jest pare pustych miejsc to ok mozna skoczyc przez siedzenie obok, ale przy full po prostu nie ma bo wozek ma takie wymiary ze idealnie pasuje na przejscie miedzy siedzeniami.