Wpis z mikrobloga

Reklamował ktoś samego pada od XSX?
Jak wygląda procedura reklamacji?
Strasznie skrzypi mi przycisk A i grając w Elden Ring zauważyłem, że postać nie zawsze reaguje na jego wciśnięcie. Teraz, zaczynając Ori, tylko się moje przypuszczenia potwierdziły. Na kilkanaście wciśnięć, 2-3 szybkie pozostają bez relacji.
Czy coś takiego w ogóle podlega gwarancji?
Jakieś doświadczenia w tym temacie?
#xbox #xboxseriesx #konsole
  • 7
@kaczek93: Rejestrujesz pada na stronie Microsoftu w zakładce urządzenia, zlecasz naprawę, dostajesz opłaconą etykietę do wysłania ups, oddajesz paczkę do punktu. Jakoś po tygodniu dostajesz od serwisu naprawionego pada. Jeśli jest problem to na pewno Ci uznają, wysyłałem 2 razy, za każdym razem bez żadnych problemów ( też problem z reagowaniem przycisków).
@bamsebjorn nie prawda jest to co mowisz, jak jest jakas mala wada to oni naprawiaja pada a tobie odrazu wysylaja innego ktorego juz wczesniej kto inny odeslal i naprawili A ze pady sa kompleksowo naprawiane czyszczone to wyglądają jak nowe
@kaczek93: https://gamepad-tester.com/

@bamsebjorn: @Snippet: @radlin99: reklamowałem i konsole i wiele padów wiec sie wypowiem. Konsole faktycznie przysłali refuba, ale w stanie idealnym bez żadnych rys czy śladów, na odwrocie dokleili tylko nalepke ze konsola byla serwisowana tego i tego dnia i numer seryjny ze starej konsoli, a co do padów to wygląda na to że wysyłają nowe tyle że bez oryginalnego opakowania, tylko przysyłają w foli bąbelkowej i