Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dzisiejszego świata, nie rozumiem tego wszechobecnego konsumcjonizmu, życia często na pokaz, nowy iphonik co rok, auto za 100k z odpowiednik znaczkiem. Jak wyjazd na wakacje to od razu trzeba relacjonować wszystko na instagramie, bo przecież na wakacjach nie chodzi o to żeby wypoczać tylko, żeby inni widzieli jak sie powodzi. Wszystko robione na pokaz. Ciul z tym, że to wszystko na kredyt i życie jest od wyplaty do wypłaty. Jeszcze szczęśliwe rodzinki na instagramie i facebooku a w realu co chwile kłótnie. Ja chcę żyć w harmonii i spokoju, nie chcę żeby inni mnie postrzegali przez pryzmat tego co mam a nie tego kim jestem.
#przegryw
12lat25cm - Nie rozumiem dzisiejszego świata, nie rozumiem tego wszechobecnego konsum...

źródło: comment_16515962967STymnYDXMr8M9ZD3SSJTf.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@12lat25cm: a to niestety inna kwestia, niestety prawdziwa, zdecydowana większość to właśnie prości ludzie, którzy w ten sposób funkcjonują ( ͡º ͜ʖ͡º) ja osobiście też żyje totalnie po swojemu i nie patrzę na jakieś stereotypowe zasady dla normików, ale tak jak mówisz, wiąże się to z różnymi konsekwencjami, cóż ¯\_(ツ)_/¯ ważne, że opinia randomowych normików równa się zeru
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Ale kto Ci broni tak żyć? Żyj jak tam sobie chcesz kolego. Obstawiam 10 do 1 że nikt nie będzie Ci się w to Twoje życie wpierdzielał. Po #!$%@? to oglądasz i się tym podniecasz dając tym samym im pożywkę? Żyj sobie swoim życiem i tyle. Nie ma sensu szukać drugiego dna tam gdzie go nie ma.To, że będziesz złorzeczył i przeklinał ten świat który Ci się nie podoba nie
  • Odpowiedz
@Lepper3001: ale wiesz dobrze, że nic takiego sie nie wydaży. Żydy nie pozwolą odciąć internetu, bo normiki by nie widziały na instagramie kolejnych nowych gówien na które muszą wykładać pieniądze.
  • Odpowiedz
@Trucker_87: kolejnemu muszę tłumaczyć. Ja mam #!$%@? na innych, ale normictwo ocenia innych przez to jak wyglądają, jaki mają telefon i to już jest od najmłodszych lat. Przez to wiele młodych ludzi miało #!$%@? dzieciństwo, bo sie z nich śmiali, bo mieli gorsze ubrania niż inni i teraz są tego skutki, że nie potrafia funkcjonować w społeczeństwie. Dlatego wkurza mnie ten konsumpcjonizm a Ty wygłaszasz tylko slogany typu "żyj tak jak
  • Odpowiedz
@Lepper3001: ja nie do końca sie z nim zgadzam, wg mnie postep techniczny jest czymś dobrym, tylko w wyniku celowego działania Żydów, elit, czy tam kogoś innego zepsuł ludzi. Postęp miał być czymś co zbliży do siebie ludzi a podzielił ich jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@12lat25cm: dla mnie jedyny problem to jest to że to oni wyznaczają prędkość ruchu kółka na którym biegamy. Bo ja bym mógł na pół etatu robić i by mi starczyło, ale nikt mnie na pół nie zatrudni bo ma 100 kredyciarzy na moje miejsce. Potem tacy podlizują się szefowi, robią nadgodziny a ja nie chcę mam to w dupie. Ale konsekwencje ponosze
  • Odpowiedz
@Lepper3001: co to by sie wtedy działo xD społeczeństwo by się chyba zawaliło, julki nie mogłyby świecić dupami na instagramie i dostawac atencji od spermiarzy xD Albo faktycznie udałoby sie zatrzymać to szaleństwo i społeczeństwo wróciłoby do normalnego funkcjonowania
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Niemożliwe ponieważ skrycie chcesz być taki sam jak oni. Brakuje Ci tego tak naprawdę i stawiam grubą kasę na to, iż w ich sytuacji zachowywalbyś się identycznie. Jesteś zwykłym hipokrytom.
  • Odpowiedz