Wpis z mikrobloga

@Tichy: ale twoje zdanie nie ma znaczenia bo to nie kwestia zdania tylko faktów, w rapie autotune używa się przede wszystkim jako zabiegu stylistycznego i takie powtarzania w kółko że autotune to #!$%@? śpiewanie to po prostu głupota w świetle tego jak wiele dowodów masz na to, że tak nie jest.
Paul McCartney też nie umie śpiewać, że musiał w tym kawałku tyle autotune #!$%@?ć? Czy jak to sobie tłumaczysz?
ShadyTalezz - @Tichy: ale twoje zdanie nie ma znaczenia bo to nie kwestia zdania tylk...
@ShadyTalezz: dla mnie to po prostu #!$%@? śpiewanie. mogę mieć takie zdanie? czy to zabronione? ps. ta piosenka mccartneya to też #!$%@? spiewanie i tyle. może już biedak nie wyciąga jak kiedyś i musi się wspomóc?
@Tichy: możesz jak najbardziej, tak samo jak możesz uważać, że ziemia jest płaska ale się nie dziw gdy ludzie patrzą się na ciebie jak na debila.

Może ci się autotune nie podobać, ale mówienie że to tylko taki wspomagacz, którego się używa jak ktoś nie jest w stanie czegoś zaśpiewać to po prostu nieprawda, całkowicie obiektywna i mierzalna, żadna kwestia opinii, czystym faktem jest, że tak nie jest.

Fascynujące jest, że
ShadyTalezz - @Tichy: możesz jak najbardziej, tak samo jak możesz uważać, że ziemia j...
@ShadyTalezz: fajnie, dzięki za ten research. wybacz w takim razie, że autotune kojarzy mi się z #!$%@? śpiewaniem. no tak mi się kojarzy. tak jak disco polo kojarzy mi się z wódą, metal z bolącym gardłem to autotune z #!$%@?ą. na szczęście każdy może mieć póki co własne skojarzenia.
@Tichy: ale zrozum nie obchodzi mnie z czym ci się kojarzy ani czy ci się podoba, niezależnie od tego autotune to nie tylko #!$%@? śpiewanie ale też po prostu środek stylistyczny, którego używa mnóstwo wykonawców, którzy potrafią śpiewać.
@ShadyTalezz: ale ja to rozumiem. a powiedz mi jak myślisz procentowo, częsciej jest ten środek używany przez tych co śpiewać potrafią, czy przez tych co spiewają #!$%@??