Wpis z mikrobloga

A energia z fuzji jądrowej od naszej Gwiazdy nawet nie jest brana pod uwagę jako czynnik zmian temperatur.


@Kam3l: Bo jest czynnikiem niezależnym od nas, a poza tym naturalnie ten system był dość zbalansowany - emisje były pochłaniane przez oceany i roślinność na lądach. Gdy nagle dokładasz nowe źródła emisji, to dwutlenek węgla zaczyna się gromadzić i wtedy zaczyna się problem. A poza tym, to jak najbardziej badamy aktywność słońca
  • Odpowiedz
czemu niby Michnik ma za brata przeprosić? Równie dobrze ty powinieneś przeprosić za Korwina i jego antypolskie wspieranie Putina.


@olgierd_banasz: Korwin nie mordował ludzi to raz, dwa nie jesteśmy spokrewnieni nawet¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@aegispolis: Jak duży ma wpływ człowiek na zmianę klimatu? jak duży np: w procentach jeżeli sumujemy wszystkie czynniki wpływające na zmiany klimatyczne w jedną całość? ile to będzie w przybliżeniu?
1%? 3%? 15%? 20%? 50%? 70%? czy może 99%?

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że, straszymy ociepleniem klimatu, wszystko jest dobrze już zbadane, lobujemy na zakaz paliw kopalnianych, zakaz hodowli zwierząt. Wszystko kosztuje nas ogromny wzrost cen a w przyszłości nieporównywanie większy wzrost cen energii. a nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie?

Na pewno już wszystko wiemy
  • Odpowiedz
czemu niby Michnik ma za brata przeprosić? Równie dobrze ty powinieneś przeprosić za Korwina i jego antypolskie wspieranie Putina.


@olgierd_banasz: w sumie to ma się podobnie jak czemu mamy przepraszać za mordy na Żydach, prawdziwe i urojone(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Jak duży ma wpływ człowiek na zmianę klimatu? jak duży np: w procentach jeżeli sumujemy wszystkie czynniki wpływające na zmiany klimatyczne w jedną całość? ile to będzie w przybliżeniu?


@Kam3l: 100%. Mówimy o antropogenicznym ociepleniu klimatu. Każda nasza emisja jest emisją nadmiarową i to właśnie ta emisja powoduje globalne ocieplenie. Ponownie, chyba nie rozumiesz tematu. Z resztą co to zmienia? Ocieplenie klimatu się dzieje, wiemy dlaczego, wiemy co jest jego
  • Odpowiedz
To co z tym Korwinem wspierającym Jaruzelskiego? Chyba jakiegoś argumentu chciałeś użyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: do tej pory Jaruzela broni ekipa z wyborczej¯\_(ツ)_/¯ a ty mi krula wrzucasz, słaba zarzuta(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Jedyną instytucją w Polsce zakazującą spożywania mięsa jest Kościół.


@Logytaze: Tak, u sąsiada już nie raz byli katoterroryści i wypuszczali mu byki z obory, żeby nikt nie mógł ich zjeść. A ogólnie to na grochu każą klęczeć jak zjesz mięso. Z pistoletem w ręce.
  • Odpowiedz
Czyli w kapitaliźmie ma być brak wolności zgromadzeń, ale za to będę mógł zapchać mordę kiełbachą? To ja chyba wolę socjalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Woli drzeć japę, niż mieć co jeść, i się tym chwali. xDDD
  • Odpowiedz
lobbujemy coraz mocniej(rządy razem z korporacjami lobbują, wy tylko powtarzacie ich opinie)


@Kam3l: Wywracasz kota ogonem, przecież to właśnie przemysł paliwowy lobbuje przeciwko ograniczeniom, bo to byłoby przeciw ich interesom.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: a czy ja ci wmawiam że odpowiadasz za zbrodnie na żydach? Sam sobie to dopowiedziałeś a teraz używasz tego jako argumentu? Wy jesteście mistrzami fikołków! Dziwić się, że nikt was konfederatów nie bierze na poważnie? Tyś musiał ładnie się w dzieciństwie w łeb o krawężnik walnąć.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: mam w dupie czy cie wyborcza przeprosi czy nie to twoja sprawa między wyborcza, jeżeli cię obraziła. Chociaż, jak czytam twoje fikołki, to cokolwiek by wyborcza obraźliwego o tobie napisała to musi być prawdą i sąd ja pewnie uniewinni. Twoje fikołki są piękne xD
  • Odpowiedz