Wpis z mikrobloga

@irastaman: Ale Ty nie czaisz, że gość po prostu kupił losowe akcesoria od Hermèsa (gwarantuję, że nie dlatego, że mu się podobały tylko dlatego, że - jak na warunki panujące w naszym kraju - są drogie) i do tego założył wieśniackie spodnie spod znaku CIPO&BAXX?

Weź Ty sobie zobacz jakiś katalog (albo obczaj looki na stronie) tego domu mody i porównaj ficik zdystansowanego chłopa z Dębicy do tego co tam jest
@irastaman: W sumie to miałem pisać, że klamra na butach mi się w #!$%@? nie zgadza (bo akurat tak się składa, że Hermèsa widziałem nie tylko w internecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), ale to może być kwestia niskiej rozdzielczości i ogólnie niskiej jakości fotografii.
@irastaman: Ja mówię o butach, to po pierwsze. Po drugie - nie mówię, że są fejkowe (tylko, że jakbym na podstawie tylko tego zdjęcia miał stwierdzić autentyczność produktu - co byłoby średnio optymalne ze względu na jakość fotografii - to miałbym pewne podejrzenia - bo akurat kilka produktów od nich kupiłem, a nie tylko miałem w rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)).