Wpis z mikrobloga

Z wieśniaka nawet metki nie zrobią pana. Uczesał by się pajac chociaż xd to tak jak dżesiki w dresiku od guczi czy innym „przecież to guczi, można iść do restauracji w dresie” xd
  • Odpowiedz
@radless97: K---a te bambosze bez skarpet, ciasne jeansy i jakiś lamerski pasek XD
Wygląda jakby boras wracał z dyskoteki w Dębicy i tylko górę nałożył, bo ma zaraz udzielać jakiegoś wywiadu zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@irastaman: Ale Ty nie czaisz, że gość po prostu kupił losowe akcesoria od Hermèsa (gwarantuję, że nie dlatego, że mu się podobały tylko dlatego, że - jak na warunki panujące w naszym kraju - są drogie) i do tego założył wieśniackie spodnie spod znaku CIPO&BAXX?

Weź Ty sobie zobacz jakiś katalog (albo obczaj looki na stronie) tego domu mody i porównaj ficik zdystansowanego chłopa z Dębicy do tego co tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@m-wjeczur: nie twierdzę przecież, że całościowo stylowa wygląda ok, bo nie wygląda. Ale jak ktoś się d--------a do butów i paska że są bazarowe to sorry. Zresztą szkoda strzępic ryja
  • Odpowiedz
@irastaman: Zakładam, że takie głosy pojawiły się wyłącznie dlatego, że całościowy look Mateusza wygląda po prostu bazarowo. Bo wygląda.

Zakładanie loafersów Hermèsa do takich spodni to mniej więcej tak jakby założyć sandały (wraz ze sportowymi skarpetami) do trzyczęściowego - szytego na miarę - power suit. Niby można, ale po co?
  • Odpowiedz
@irastaman: W sumie to miałem pisać, że klamra na butach mi się w c--j nie zgadza (bo akurat tak się składa, że Hermèsa widziałem nie tylko w internecie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), ale to może być kwestia niskiej rozdzielczości i ogólnie niskiej jakości fotografii.
  • Odpowiedz
@irastaman: Ja mówię o butach, to po pierwsze. Po drugie - nie mówię, że są fejkowe (tylko, że jakbym na podstawie tylko tego zdjęcia miał stwierdzić autentyczność produktu - co byłoby średnio optymalne ze względu na jakość fotografii - to miałbym pewne podejrzenia - bo akurat kilka produktów od nich kupiłem, a nie tylko miałem w rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz