Wpis z mikrobloga

Chciałem zakupić sobie pierwszego rolexa ale z tego co poczytałem to są jakieś listy i do tego ciężko się na nie dostać :D to sprawdziłem sobie tudora interesuje mnie black bay 58 i podobno to samo lista chociaż tutaj można się zapisać ale jest pare miesięcy czekania czy ktoś się orientuje może czy np w Berlinie lub Paryżu da radę dostać coś od ręki ? Albo jakieś tipy jeżeli chodzi o te listy na suba to podobno po 3 lata się czeka wiec sobie odpuszczę


#zegarki #tudor #rolex
  • 12
  • Odpowiedz
@laminio: widziałem, ze w UK jest dostawa BB58 w 7 dni, dostaniesz tez długopis Montblanc w prezencie. Pewnie możesz się tez postarać o zwrot podatku. Co do list i dostania się to przejrzyj sobie pare tematów w tył, radziłem komuś jak budować relacje z AD.
  • Odpowiedz
@laminio: może Dubaj. Ostatnio na grupie zegarkowej był film jak kobieta kilka razy w miesiącu jeździła do Dubaju po zegarki. Ale oczywiście przywozisz sam zegarek na ręku, a pudełko z papierami pocztą.
  • Odpowiedz
@laminio: Ponoć w Londynie BB58 w wersji na pasku leżą w gablotach i można je dostać od ręki. Na Twoim miejscu tuż przed wyjazdem obdzwoniłbym kilka sklepów z zapytaniem o dostępność.
  • Odpowiedz
@laminio: sprawdź sobie H. Samuel, Goldsmiths, Watches of Switzerland, Ernest Jones, David M Robinson. To są sklepy które powinny mieć. Golsmitsh i WoS dorzucają ten długopis o którym wspominałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laminio: beka jest taka, że najpierw u dilera musisz kupić kilka innych zegarków to łaskawie dopisze Cię na listę jako klienta, któremu mozna coś sprzedać. Jak już odczekasz rok-dwa to się dowiesz, że zegarka nie będzie, bo już wyszedł z produkcji. Tak właśnie robią prestiż.
  • Odpowiedz
  • 1
@mgr_rybak: ciekawe jaki jest ostateczny cel rolexa lub ad z takim czymś przecież o ile bez ceregieli można by było się zapisać na listę to bym poszedł zapisał się i trudno odebrał zegarek za 2 lata a tak to niechęć mi się aż tak kombinować już prędzej gdyby bardzo mi zależało to bym dołożył i kupił z drugiej ręki drożej. Przecież tak sprzedają mniej modeli No ale może prestiż większy
  • Odpowiedz
@laminio: Rolex produkuje 1mln zegarków rocznie, Omega 600k. Omegę wejdziesz do sklepu i kupisz, może nawet dostaniesz zniżkę a Rolexa nie. Jedne są uznawane za luksusowe a drugie już nie. Rolex i tak z łatwością sprzeda wszystko co rzuca do AD, a więcej wyprodukować ich i tak nie może, Omega zalega po wystawach. Co kolwiek robią, robią to z głowa i działa, nieważne co o tym myślimy :)
  • Odpowiedz
Chciałem zakupić sobie pierwszego rolexa ale z tego co poczytałem to są jakieś listy i do tego ciężko się na nie dostać :D to sprawdziłem sobie tudora interesuje mnie black bay 58


@laminio: Czy jesteś mną? Miałem dokładnie taki sam tok myślenia xD
  • Odpowiedz
@laminio: niee, raczej zapiszę się na listę po Rolexa i będę czekać. Ale raczej u AD w Zurychu, słyszałem że W. Kruk leży jeśli chodzi o obsługę klienta. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz