Wpis z mikrobloga

@Kiszon87: Wiesz dlaczego nie jesteś 100% hetero? Powód jest prosty - nie fapujesz do chińskich bajek. Po pierwsze rysunek zawsze implikuje perfekcje, wszystkie cechy atrakcyjności fizycznej są na rysunku idealne. I tak w chińskich bajkach nie ma problemów dermatologicznych, a wysoka jasność i kontrast pozwala uzyskać maksymalny efekt lśnienia skóry. Podobnie jest z jakością włosów, do której zapewne jako zubożałe osobniki hetero nie przywiązujecie szczególnej uwagi. Włosy są jedną z cech
@Kiszon87:

2d seksualny

można spermić zarówno do 2D jak i 3D, ci debile tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdenerwowało jak wlazłem zobaczyć co jest na tagu anime

to na przyszłość siedź na #animedyskusja i podziękuj administracji, która wydała odgórny prikaz nakazujący tagowanie wszystkich bliżej nieokreślonych treści anime tagiem #anime, kiedyś do artów był #randomanimeshit (można sobie dodać na czarno, czy coś)

jak tak cię
@Kiszon87: nie wiem jak to zrozumieć. Że nie potrafię docenić dobrego anime? Wiele serii darzę sporym sentymentem, ale udawanie że popkultura, czy subkultura związana z anime jest jakaś szczególnie czysta (a co gorsza wojowanie na tej płaszczyźnie), to jak białorycerstwo w kontekście iluzorycznej czci kobiet.
@Kiszon87: no cóż, też kiedyś wzgardzałem negliżem etc., dziś uważam że to wynik papki z mózgu, jaką zafundowało mi społeczeństwo i religia. Mieszanie fabuł szkolnych serii anime, w których bohaterowie dostają ataków paniki od dotyku samicy, z rzeczywistością też tutaj nie pomogło. Nie będę mówił nikomu jak ma żyć, ale szkoda na to młodości, ją ma się tylko jedną i lepiej z niej korzystać ¯\_(ツ)_/¯ Bo później można żałować tego, że