Wpis z mikrobloga

No i wprowadziłem się ! Start budowy 27 październik, klucze odebrane 8 grudzień (stan deweloperski), start robót wykończeniowych 28 luty (robiłem wszystko sam). Piękniejszej majóweczki nie mogłem sobie wymarzyć !

Aha ... i nie jestem handlowcem firmy budowlanej oraz nie robię kryptoreklamy xD

#budownictwo #domyszkieletowe #budujzwykopem
Pobierz GoodLikE - No i wprowadziłem się ! Start budowy 27 październik, klucze odebrane 8 gru...
źródło: comment_1651425435n0G40nyvpABuYGOcFZcZmt.jpg
  • 45
@Cryptonerd_io: Parter, na poddaszu mam instalacje reku, internety, monitoring. Nie planuje tam nic robić. Kurde ciężko powiedzieć ale myślę, że 1,5k PLN trzeba liczyć na wykończenie od m2 przy obecnych cenach. To będzie taki standard medium.
114m2 po zabudowie, 93,5m2 użytkowe. Nie mam gazu, tylko prąd (grzanie wody, ogrzewanie domu - podłogówka). Na razie wrzuciłem PV 5,5 kW ale pomieszkam i sprawdzę ile muszę dołożyć. 3,8km2 z fundamentem. Działka zakupiona.


@GoodLikE: 3,8k m2 cyzli ile za calosc? 43 czy po uzytkowej 350k ? 20mkw poszło w kotłownie czy gdzie?
to murowane?

350 + 150 za wykonczenie, razem 500k i do tego jeszcze koszt działki.? czy działka juz