Wpis z mikrobloga

@yksjak: #!$%@? kasjo i murana nikt nie lubi prawie a każdy zna i ogląda bo wzbudza emocje jakieś . I na nim robią największymi pitos niż na twoim idolu nitro. To nie jest telenowelach gdzie śledzisz ulubionego aktora
@ziko100: XD mój idol Nitro, wczoraj słyszałem Xayoo co następne, bo logicznie wyjaśniam przeinaczanie faktów. Jasne Kasjo sprzedawał rekordy Fame jak odchodził słyszałem, że to koniec Fame XDD Widać właśnie jak dobrze Prime sobie radzi jak wielki włodarz tam walczy. To po co płacą tyle milionów za największe walki skoro Muran i Laluna robią więcej PPV a nie jakieś tam postacie główne? XDD A no tak fikołek klasyczny fanów "DYMÓW"
@yksjak: chłopie ochłoń bo się grzejej z powodu jakiś głupot z internetu. Mówię tylko o suchych danych sprzedaży które rozpara podawał i tam jest kolejno top 5 main event popek, kasjo, kasjo, kasjo, muran z kasjo wspólnie. Proste fakty. Może nie mają więcej fanów ale ludzie chcą ich walki oglądać pl prostu
@ziko100: Spoko więcej ludzi chce oglądać Kasja/Murana i Lalune niż topke influencerow XD Dlatego przepłacają kolejnych influencerów byle tylko ich nakłonić do walki, bo mają fetysz przepłacania skoro i tak nie robią liczb( ͡° ͜ʖ ͡°)