Wpis z mikrobloga

Excel / VBA / Power Query / Automatyzacja, korepetycje 55zł/h- online

Tworzę rozwiązania szyte na miarę oraz prowadzę korepetycje - pomagam rozwiązać Twoje problemy i pomagam Ci zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu z excel, vba, power query?

Chcesz zautomatyzować nudną pracę i móc odzyskać czas na inne obowiązki/projekty?

Chcesz stworzyć narzędzia oparte na formularzach - tworzenie bazy danych na podstawie formularza i na tej podstawie stworzyć proces workflow przy użyciu Outlooka i Excela?

Chcesz podnieść kompetencje i efektywność swojego zespołu?

Potrzebujesz korepetycji?

Jeżeli odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi "TAK" skontaktuj że że mną - komentarz albo priv

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach logistyczno - handlowych ( , obecnie pracuje jako Analityk. Pracowałem też w Sap R3 - Moduł MM
Potrafię tworzyć automaty do SAPa w oparciu o SAP Gui scirptingu - steruj SAPem z Poziomu Excela!

Za pomocą Power Query, Excela i VBA można stworzyć potężne narzędzia usprawniające duża część Twojej pracy.

Na swoje potrzeby oraz potrzeby działów biznesowych oraz klientów z różnych branż stworzyłem szereg narzędzi usprawniających pracę, która przy użyciu samego Excela byłaby niemożliwa do wykonania lub wymagałaby mnóstwa pracy.

PROJEKTY
Jeżeli jesteś studentem i potrzebujesz pomocy w projekcie, to dobrze trafiłeś - po prostu zostaw komentarz lub napisz na priv