Wpis z mikrobloga

@Muve_pl: Dzisiaj najlepszy dzień z zimobrania, chyba, że jutro czymś zaskoczycie :D


Chociaż nie każdy w Polsce ma możliwość kupna na Steamie, więc ta oferta jest dla niego ;)
  • Odpowiedz
@2green: no bo koszyk niczego nie gwarantuje. To tak, jak w sklepie - masz cos w koszyku, to nie znaczy, ze to kupiles. Trzeba bylo pojsc krok dalej i kupic. Masz pozniej 14 dni na oplacenie. Ale tak czy inaczej - jak nas bedziesz odwiedzal codziennie, to moze jeszcze to trafisz.
  • Odpowiedz
@Muve_pl: Nie no racja :D Ja tylko beczę bo człowiek nie wiedział, że codziennie się u was cena zmienia - pierwszy raz trafiłem na wasz sklep i chciałem kupić nazajutrz :) Pozdrowionka :)
  • Odpowiedz
@Muve_pl: PS: Czy to tylko u mnie czy cos u was? Nie mogę usunąć rzeczy z koszyka - javascript:void(0) po najechaniu na znacznik usunięcia.

EDIT: Wygląda na to, że dodatek GHOSTERY blokuje tą funkcję. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Muve_pl Przestancie robic sobie "jaja", bo moj portfel zaczyna protestowac ;) Mialem nic nie kupowac, ale jak widze ceny to mnie portfel parzy.

Pytanie do maniakow #gta4: warto brac czy nie? Wciagnie mnie opowiesc? Nie gralem w zadna nowa czesc poza 1, multi mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz