Wpis z mikrobloga

Gram sobie tak powoli no i wreszcie wbiłem 1385, mam grupę 4 graczy na tym samym poziomie umiejętności, znajomości strategii w tym jeden paladyn i pojawia się pytanie:

jak to zrobić, żeby #!$%@?ć argosa stage 2 (bo na 3 za mały ilvl) we czwórkę, a żeby nie czekać za długo na pozostałe 4 osoby?

Wczoraj szukaliśmy 4 osób do party z jednym suportem ponad godzinę. Oprócz naszego party istniało z 10 takich samych 7/8 osób brak jednego suporta. Poza tym można było jeszcze zobaczyć dwa inne typy poczekalni: WTS argos p3 pay 5000 gold albo na stage 1 bez suppa czy znajomości strategii

#lostark
  • 13
@Prezydent_Polski: ale czy,
ten support jest az tak niezbedny?
Aegos to nie jest jakis tam rocket science, jasne ze trafiaja sie ameby. Ale patrzac po tym jak ja gram z kompletnymi randomami,wszystkie raidy instancje itd. To gorsze byly abyssale podwodne, pod tym wzgledem.
@PurpleHaze: hehehe 1396 tutaj i nawet raz nie miałem szansy na stage 2 xd Wszędzie 7/8 i tylko support... Ale secik skompletowany z klepania stage 1 więc jakoś już mnie to nie boli. Pewnie dobije do 1400 i zacznę szukać ludzi do stage 3 a jak się nie uda to trudno :p
Teamu nie mam więc w zbieranie 7 graczy nawet się nie bawię bo standardem jest że ludzie nie znają
ten support jest az tak niezbedny?


@PurpleHaze: Na argosie na pizzy dostajesz na 100% obrażenia, w większości przynajmniej jedna-dwie osoby na niej padną. Jak nie na pierwszej to na drugiej. Chyba że masz potki/klepsydry. A te nie są tanie. Ja akurat gram berserkiem, więc uzywam tych tanich potków, ale w pełni rozumiem osoby, które wolą nie wydawać pitosu na potionki a zamiast tego na pizzy dostać shielda za 1000000 i mieć
@Prezydent_Polski: z paladynem da się bez spocenia zrobić p1 i p2 bez użycia mikstury. No co, tak jak chociażby w dark soulsach uczysz się bossa i wreszcie ubijasz go bezproblemowo. Sorki byczku ale jak z supportem nie dajecie rady na p2 to nie zostaje nic innego jak się podszkolić - czy to youtubem, czy robiąc podejścia typowo pod naukę :/
@Hitmonlee: no gdzie ja napisałem że nie dajemy rady z supportem

mamy palladyna w teamie i ubijamy argosa bez użycia klepsydry, a ja osobiście użyłem ostatnio dwóch potionek. Ale mam 4 osoby a nie osiem. I jak szukam 4 do drugiego party to brakuje suporta do drugiego party a ludzie nie chcą grać bez suppa (pewnie dlatego że potki dla nich za drogie, bo tylko taka różnica z supem czy bez)
@Hitmonlee: a jeśli to prawda, że suppy mają inne widołki, to jest dla mnie totalny gamechanger. Co do odpowiedzi to luz, dzięki za tą wskazówkę jeszcze raz. To by wyjaśniało dlaczego żaden supp z 1385 nie chciał dołączyć do party na P2. Zdrówka Mirek!
@Prezydent_Polski: jak cos to gram bardem 1390 z Heavy Armor i jeszcze nie robilem P2 wiec z checia dolacze. Pewnie moglbym do jakiegos party wskoczyc na P3 ale jakos nie mam parcia, jeszcze mechaniki P2 nie ogarniam do konca. Tydzien temu na P1 (mialem jeszcze 1370) nawet party nie szukalem tylko zrobilismy z randomami za pierwszym razem