Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
26 lat i 5 letni związek, niebieski jest super, ale chyba nigdy między nami nie było iskier. Poznaliśmy się na studiach i tak ze sobą byliśmy, niestety oszukiwał mnie wiele razy, ale teraz jest ok. Tylko wydaje mi sie, że bardziej niż „ok” już nie będzie. Gdy dojrzałam nie wiem czy to typ mężczyzny z którym chcę spędzić życie. Na zajęciach na siłowni rok temu poznałam chłopaka, przy którym od razu poczułam iskrzenie, pl Gadałam z nim może jeszcze 3 razy, pytał o mnie i wie że mam chłopaka, ja nic też nie inicjowałam. Ale tego nigdy nie czułam przy obecnym chłopaku, seks u nas jest problemem, albo on nie ma ochoty albo ja. Zastanawiam sie czy jest sens tak siłą próbować ciagnąć zwiazek. Czasem mam wrażenie, że oboje się tak czujemy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626beb744f1d9bbfd2200f63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
HałaśliwyObywatel: NO słuchaj w każdym związku iskry opadają, ważne żeby się szanować, rozmawiać oraz posiadać zdrową relację... to że ktoś inny się bardziej podoba to oczywiste z uwagi na hormony itp..
Wystarczy że porozmawiasz nie masz nic do stracenia więc? powiesz ze słuchaj nasz związek robi się monotonny trochę może bardziej byśmy o niego zadbali.. jakies pomysły? co również sądzisz o nas? i tyle

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz