Wpis z mikrobloga

Jutro nareszcie zagram w Marvel: Guardians of the galaxy. Która wersja dubbingu wam się bardziej podobała? Polska czy angielska?
#guardiansofthegalaxy #ps4 #ps5 #xbox #marvel

Która wersja dubbingu w grze Marvel: Guardians of the galaxy jest lepsza?

  • Polska 59.5% (47)
  • Angielska 40.5% (32)

Oddanych głosów: 79

  • 11
@Stachu__Jones: tak tylko to ty wjechałeś na pełnej w użytkowników. Ja tylko odpowiedziałem na takim samym poziomie jak ty i stwierdziłem fakt, że jesteś głupim bucem jeśli w tak agresywny sposób atakujesz ludzi. Dubbing jest bardzo dobrze wykonany co potwierdzają recenzje i masa opinii użytkowników, a to że ci nie pasuje to jest to normalne. Każdym ma swoją opinie, ale to nie znaczy że trzeba odrazu wszystkich do 1 słoja wrzucać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sait: Oryginalny dubbing - długo, długo nic - jakikolwiek inny dubbing. Wykopu bym się nie pytał który dubb lepszy, bo słyszałem tutaj że PL dubbing God of War czy The Last of Us były lepsze od oryginałów, co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, jak nie znasz dostatecznie języka, to graj z takim dubbingiem z jakim rozumiesz w co grasz, jasna sprawa, tylko
@greven: akurat ja jestem fanem angielskich dubbingów ale w obu częściach tlou był bardzo przyjemny , tak samo we wszystkich częsciach uncharted boberek odwalił super robotę. Zależy od gry i kto podkłada głos generalnie