Wpis z mikrobloga

@Jabby: właśnie o tym myślałem od jakiegoś czasu. wcześniej to pewnie dziadek miał w dupie i na autopilocie jechał a teraz jak kacapy zaatakowały to przełączył mu się tryb ręcznego sterowania z dużą ilością ramu, wszakże czekał na to całe życie. mentalnie odmłodniał kilka lat.
  • Odpowiedz
@jebluschytrus: Jest tak stary że pamięta ZSRR i Afganistan więc sięgnęli po gotowe schematy. Kiedyś czytałem że analitycy CIA i NSA mają gotowe schematy na prawie każde zdarzenie łącznie z atakiem kosmitów na różnych poziomach zaawansowania i inwazję zombie. Atak na Ukrainę to dla nich pytka
  • Odpowiedz
@EliG: to najprawdziwsza prawda, ale wcześniej też mieli przygotowane schematy. jestem pewien, że mieli przygotowane przemowy a i tak dziadek potrafił odlecieć kilka razy podczas takiej, pewnie wielokrotnie przećwiczonej.
  • Odpowiedz
@Jabby: i to mnie śmieszy xD bo trumpiści tak się tasowali do pomarańczowego jaki to on nie jest niby silny przywódca, a wobec głównego europejskiego wroga wolności był niczym posłuszny piesek.

Prawda jest taka, że Biden jest idealnym człowiekiem w idealnym momencie historii. Całe swoje życie poświęcił ruskiemu imperializmowi - zrozumieniu go i zwalczaniu. Ta jednostka, ten jeden facet sprawia, że Ukraina ma nadal szansę na wybronienie swojej suwerenności.

Ale wiadomo,
  • Odpowiedz