Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: Jaka swiadomosc wg ciebie ma 17 latka, a jaka 40 latek? Co ty gadasz w ogole?XD
Mam duza stycznosc obecnie z 16 latka w rodzinie. Poziom jej zdegenerowania w ciagu doslownie roku tak gwaltownie wzrosl, ze jestem w stanie stwierdzic, ze nie widzialem glupszej istoty. Ludzie nie potrafia samodzielnie myslec w tym wieku. Nie kazdy urodzil sie Einsteinem.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: Tu nie ma hopokryzji. Hipokryzja by była, gdyby powiedział to ten facet a nie ona. Ludzie zmieniają zdanie z czasem, a to że w młodości tak zrobiła mogło tylko pomóc do takich wniosków jak obecnie.
  • Odpowiedz
@mlodyapollo: Może, choć tak jak powiedziałem to niekoniecznie są porównywalne sytuacje.

W pierwszej jest założenie, że facet odchodzi od kobiety którą kocha do kogoś kogo tylko pożąda. W drugiej nie ma mowy o tych czynnikach.
  • Odpowiedz
@scriptkitty: Bo najczęściej tak jest, oczywiście nie zawsze. Ale 40 to częsty moment kryzysu, przytłoczenia żoną, dziećmi, chęci zmiany w życiu. To jest także czas, kiedy facet czuje się jeszcze młody, a najczęściej ma kasę i możliwości zaimponować takiej młodej.
A druga sytuacja dała jej perspektywę od tej kobiecej strony, czyli czego szuka młoda kobieta w starszym gościu. Więc akurat jedno pięknie łączy się z drugim.
  • Odpowiedz