Wpis z mikrobloga

Z takich niezłych mind fucków z początku tej wojny to pamiętacie jak Cywilizowani Europejczycy wklejali w Google Maps ruskich miejsc zdjęcia z wojny na Ukrainie i pisali do obywateli rosji z informacją, że ich kraj napadł na inne państwo i zabija ich mieszkańców, bo my w naszej naiwności sądziliśmy, że tą wojnę wywołał tylko jeden człowiek - putin - i przecież niemożliwe jest, żeby kacapy również tą wojnę popierały, bo na pewno propaganda im o tym nie mówi i przez cenzurę oni żyją w nieświadomości? Minęło parę dni, ukazały się sondaże gdzie 85% popiera wojnę, a 90% jako kolejny cel wskazuje Polskę. Do tego wyciekły rozmowy gdzie rodziny tych zbrodniczych żołnierzy składają zamówienia na to co tamci mają ukraść i chyba przestaliśmy mieć złudzenia.

To nie jest wojna putina. To jest wojna rosjan i trzeba to sobie jasno powiedzieć.

#ukraina #wojna
Pobierz resuf - Z takich niezłych mind fucków z początku tej wojny to pamiętacie jak Cywilizo...
źródło: comment_1651219195JUzVLq5tkTmWEE5BRbV1vN.jpg
  • 27
@resuf: W zasadzie to właśnie naród rosyjski nie pozwala na zakończenie tej wojny. Gdyby putin się teraz wycofał to społeczeństwo by go zniszczyło. Ja również nie mam tu złudzeń co do agresorów, to prawie wszyscy rosjanie.
Jeszcze na początku konfliktu mówiono, że to tylko putin za to odpowiada tak by zasugerować ruskom jego odsunięcie od władzy. Teraz juz raczej nie ma wątpliwości, większość państw zachodnich zrozumiała, że tylko artyleria i inna
@resuf: zgadzam się z twierdzeniem, że nie jest to tylko wojna fjutina. Natomiast skala tych 80% jest na podstawie instytutu danych z dupy ruskiego chama. Propagandzie rosyjskiej zależy na tym, żeby opozycja rosyjska myślała, że jest w przytłaczającej mniejszości. Nawet jeśli 20% Rosjan popiera wojnę to ciągle jest to w #!$%@? dużo. To jest jakieś 30 milionow zjebów. Napewno nie popieraw wojny 80% Rosjan, bo w takim wypadku powszechna mobilizacja byłaby
@resuf: działania dużej grupy bardzo rzadko są kreowane naturalnie przez wszystkich, to jednostki posługują się grupą aby ukształtować jej sposób myślenia i działania. A przeciętni ludzie są słabi psychicznie, i z reguły boją się wychylać jeśli nie ma jeszcze powszechnego buntu, konformizm to coś normalnego, tak samo jak kształtowanie poglądów społecznych było od zawsze. To nie jest ich wina że akurat tam się urodzili i tak zostali ukształtowani przez różne wpływy
my w naszej naiwności sądziliśmy, że tą wojnę wywołał tylko jeden człowiek - putin


@resuf: chyba ty. Pamiętam te rozmowy w pierwszych dniach wojny i #!$%@?, że "to wszystko przez zachciankę jednego psychopaty". Ręce opadały. Po prostu Europejczycy i Polacy mają wbrew swojemu mniemaniu horyzonty i rozumienie świata niewiele większą od stereotypowego Amerykanina, który myśli, że Europa to kraj, i że wszyscy chco pokoju i demokracji, tylko źli politycy każą ludziom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bh933901: chyba nie tylko ja. W przeciwieństwie do wykopków ja nie twierdzę, że jestem ekspertem po przeczytaniu kilku artykułów.
@resuf: właśnie problem w tym, że nie trzeba było być ekspertem. Wystarczy po pierwsze nie zakładać na pałę, że cały świat tylko drży z podniecenia, aby naśladować zachód, zwłaszcza pacyfizm Europejczyków, oraz pod drugie rzucić okiem, jak faktycznie wygląda kacapska mentalność i jak bardzo jest ona wciąż imperialno-feudalna. Jak bardzo Rosjanie godzą się być nikim więcej niż poddanym cara i jak bardzo tego cara przy tym popierają. Nie było żadnych przesłanek,
@resuf: Te poparcia na poziomie 85-90% to można między bajki wsadzić, bo ludzie tam są zbyt nieufni i zastraszeni, żeby w sondażach mówić to co myślą. Jak ktoś do nich dzwoni i się podaje za agencję robiąca badania społeczne, to oni zwyczajnie nie wiedzą, czy to nie są służby, a wtedy by im groziło do 15 lat więzienia. A ruskie wiezienie to nie przelewki, tam tortury czy nawet zabijanie więźniów to