Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Najprawdopodobniej to ona za szybko idzie z facetami do łóżka zanim się lepiej z nimi pozna. W programie widać jak łasa była na kontakt fizyczny. Naiwnie postępuje i moim zdaniem nie powinna być dumna ze swojego podejścia do miłości , a wręcz odwrotnie nauczona nieprzyjemnymi znajomościami powinna długo poznawać faceta zaczym dojdzie do aktu. Jak widać nic przeszłość ją nie nauczyła np. ciąża z menem, który ją zdradził. Dalej popełnia
@Rosalinea: @Lolek1011: @mi_chelle: jakby Zdzir o każdej,którą zaliczył mówił "w związku",albo przynajmniej o takich,z którymi bujał się dłużej,niż 2 tygodnie,to dopiero byście się zdziwiły.A dzisiaj to niektóra młodzież jak 2 miesiące się z kimś spotyka,to liczy jako związek,bo to im dodaje powagi.Jak pamiętam,to Algidzie ktoś wyliczył,że w związku poważnym to była chyba ,jak miała 13 lat,czy coś koło tego.
@Rosalinea: mam kolegę, który poszedł z laską z tindera na kawę, na następne spotkanie ona przyszła z rodzicami i przedstawiła go jako chłopaka XD więc może u niej to działa podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam kolegę, który poszedł z laską z tindera na kawę, na następne spotkanie ona przyszła z rodzicami i przedstawiła go jako chłopaka XD więc może u niej to działa podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@malaszuu_: hahahahahaa
@Rosalinea: No tych Panamczyków raczej nie liczyła. To nie musiały być długie związki. Mogły trwać po pół roku, jakiś rok czy dwa. Większość z nich wychodziłoby na to miała jako nastolatka. Wiec do końca nie wiemy też co dla niej mogło być wtedy zdradą. Ogólnie dziewczyna może mieć problem ale z informacji o niej nie wiadomo też do końca co jest prawą. Wliczając w to tych Panamczyków.
@Olostro: @mi_chelle: @Lolek1011: @bubba222: @magdalena-ciszowska: @malaszuu_:

(Mam nadzieję , że nikogo nie pominęłam w oznaczeniu)

patrząc teraz na jej poczynania hotelowe, to chyba dobrze jednak widzę, że nadzieja w ludziach jeszcze jest!!. Bo jakby nie patrzeć, Ona na dłuższą metę, odstrasza od siebie mężczyzn. Każdy z nich po czasie ma jej dość.

Pierwszy był JJ, dla którego wiadomo było za dużo Mery w Mery. Później Zdzir
@Rosalinea: Fakt, zakładając że ogarnia to od 16 roku życia to akurat po rok na zwiazek:) może ten jeden z narzeczonym trochę dłuższy( ͡~ ͜ʖ ͡°)z drugiej strony w tym wieku rok to jest szmat czasu i nawet takie kilkumiesięczne bliższe znajomości rozpatruje się w kategoriach zwiazek:) A pamiętasz, jakim doświadczeniem chwaliła się nono w programie jako 19latka? Może to my jakieś powolne jestesmy(ʘʘ
ja osobiście brałabym poprawkę na to co mówi Marika. Mam wrażenie, że na siłę odstawia tam jakąś szopkę i robi z siebie męczennicę


@Yzzma: nie wiem, czy ona to odstawia na siłę. Odnoszę wrażenie, że ona ma taką "prostacką' naturę . Mery jest szopką sama w sobie.
No tych Panamczyków raczej nie liczyła. To nie musiały być długie związki. Mogły trwać po pół roku, jakiś rok czy dwa. Większość z nich wychodziłoby na to miała jako nastolatka. Wiec do końca nie wiemy też co dla niej mogło być wtedy zdradą. Ogólnie dziewczyna może mieć problem ale z informacji o niej nie wiadomo też do końca co jest prawą. Wliczając w to tych Panamczyków.


@Luska_02: tylko między to jeszcze
@Rosalinea: ja rozumiem o co Wam chodzi. Sama jestem monogamistką. Ale daleka jestem od wyliczania komuś innemu partnerów czy sugerowaniu, że ktoś jest „łatwy”. Być może źle myśle, ale po prostu nie myśle takimi kategoriami. Bardziej podoba mi się buddyjska koncepcja na te sprawy niż ta, która zakorzeniła się w naszej kulturze. Marika może też mieć głębszy problem a jej zachowania w tym te seksualne są tego objawem.
@Rosalinea: jak dla mnie Marika jest histeryczka typowa, nad wyraz emocjonalna, łatwo rzucajaca się w coraz to kolejne w jej mniemaniu (i tylko jej) głębokie relacje. Do tego ma bardzo wysokie mniemanie o własnej osobie jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Wydaje mi się że myślałam że w tym hotelu to będzie gwiazdą i najpiękniejsza a tutaj zonk bo dziewczyny nie dość że ładniejsze to jeszcze chłopaki nie męczą się ich towarzystwem.
dzisiaj to dziewuszka z końcowych klas podstawówki ,jak się pobuja 3 miesiące z chłopakiem,najlepiej2,3 lata starszym,to liczą jako poważny związek( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bubba222: no rozumiem, ale tak mogą myśleć dopóki są w podstawówce. W wieku 22 lat i więcej, raczej się już mądrzeje i z tego wyrasta.
ja rozumiem o co Wam chodzi. Sama jestem monogamistką. Ale daleka jestem od wyliczania komuś innemu partnerów czy sugerowaniu, że ktoś jest „łatwy”. Być może źle myśle, ale po prostu nie myśle takimi kategoriami. Bardziej podoba mi się buddyjska koncepcja na te sprawy niż ta, która zakorzeniła się w naszej kulturze. Marika może też mieć głębszy problem a jej zachowania w tym te seksualne są tego objawem.


@Luska_02: tu nie tyle
@Rosalinea: No sporo komentarzy tutaj krąży raczej wokół tego, że się puszcza. Twoich też. I jest to dla mnie o tyle zagadkowe, że pisałaś, że jesteś ateistką (tymczasem odnosisz się do chrześcijańskich wartości) a przede wszystkim sugerowałaś, że pracujesz z ludźmi. Sęk w tym, że taka praca z reguły uwalnia od pewnych ocen. Ciekawi mnie też skąd taka pobłażliwość dla Elizy a jednocześnie nakręcanie krytyki wobec innych. I lajkowanie komentarzy, które
@Luska_02: jestem ateistką i nie przywołuję nigdzie żadnej religii w swoich wypowiedziach. Niespecjalnie je nawet rozróżniam. Tutaj piszemy "szyderą" bo to Wykop przecież jest. Poważnie podchodzisz do tematu. Po co?

Po Żmijce sobie tutaj już niejednokrotnie pocisnęłam i o niej też mam wyrobione zdanie, choć nie aż tak bardzo jak inni tutaj. Ją, jak dla mnie usprawiedliwia totalnie gówniarski wiek i emocjonalna niedojrzałość. W programie jest lojalna wobec swojej pary i
@Luska_02: bycie ateistą nie wyklucza stosowania wartości chrześcijańskich - są uniwersalne (np. nie zabijaj, nie kradnij itd). Nie wiem po co poruszasz temat Elizki - moim zdaniem Rosalinea sprawiedliwie ją ocenia - po prostu bierze poprawkę na fakt że jest jeszcze dzieciuchem (i tak się ona zachowuje). Gdyby miała 3-4 lata więcej z pewnością by była inną osobą, a napewno bardziej powściągliwą w czynach i słowach.
Odnośnie Mariki - laska kreuje
@Dromodron: @Rosalinea: mi wie wydaje, ze łaska ma spory kompleks i zwyczajnie nie umie być sama. Na podstawie obliczeń którejś z was, ze po rok na zwiazek jeśli zaczynała w wieku 16 lat to jakoś długo nie rozpaczała po rozstaniach. I faktycznie są takie laski, co ledwo rozstaną się z jednym chłopakiem a dwa tygodnie później już są z innym i tak w kółko. Mery po prostu nie umie być