Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Najprawdopodobniej to ona za szybko idzie z facetami do łóżka zanim się lepiej z nimi pozna. W programie widać jak łasa była na kontakt fizyczny. Naiwnie postępuje i moim zdaniem nie powinna być dumna ze swojego podejścia do miłości , a wręcz odwrotnie nauczona nieprzyjemnymi znajomościami powinna długo poznawać faceta zaczym dojdzie do aktu. Jak widać nic przeszłość ją nie nauczyła np. ciąża z menem, który ją zdradził. Dalej popełnia
@Rosalinea: @Lolek1011: @mi_chelle: jakby Zdzir o każdej,którą zaliczył mówił "w związku",albo przynajmniej o takich,z którymi bujał się dłużej,niż 2 tygodnie,to dopiero byście się zdziwiły.A dzisiaj to niektóra młodzież jak 2 miesiące się z kimś spotyka,to liczy jako związek,bo to im dodaje powagi.Jak pamiętam,to Algidzie ktoś wyliczył,że w związku poważnym to była chyba ,jak miała 13 lat,czy coś koło tego.
@Rosalinea: mam kolegę, który poszedł z laską z tindera na kawę, na następne spotkanie ona przyszła z rodzicami i przedstawiła go jako chłopaka XD więc może u niej to działa podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam kolegę, który poszedł z laską z tindera na kawę, na następne spotkanie ona przyszła z rodzicami i przedstawiła go jako chłopaka XD więc może u niej to działa podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@malaszuu_: hahahahahaa
@Rosalinea: No tych Panamczyków raczej nie liczyła. To nie musiały być długie związki. Mogły trwać po pół roku, jakiś rok czy dwa. Większość z nich wychodziłoby na to miała jako nastolatka. Wiec do końca nie wiemy też co dla niej mogło być wtedy zdradą. Ogólnie dziewczyna może mieć problem ale z informacji o niej nie wiadomo też do końca co jest prawą. Wliczając w to tych Panamczyków.
@Olostro: @mi_chelle: @Lolek1011: @bubba222: @magdalena-ciszowska: @malaszuu_:

(Mam nadzieję , że nikogo nie pominęłam w oznaczeniu)

patrząc teraz na jej poczynania hotelowe, to chyba dobrze jednak widzę, że nadzieja w ludziach jeszcze jest!!. Bo jakby nie patrzeć, Ona na dłuższą metę, odstrasza od siebie mężczyzn. Każdy z nich po czasie ma jej dość.

Pierwszy był JJ, dla którego wiadomo było za dużo Mery w Mery. Później Zdzir