Wpis z mikrobloga

Ehh, sam komiks mimo swojej infantylności był zdecydowanie fajny, lekki i taki przyjemny na wieczór, ale serial jest zwyczajnie średni. I nie dlatego, że wyobrażałem sobie trochę innych aktorów w głównych rolach, ale te teksty czy niektóre sceny to wypisz wymaluj zerżnięte z komiksu.
Miałem duże oczekiwania co do tego, ale to akurat netflixowi średnio wyszło, chociaż koiksowe wstawki zdecydowanie są na plus...

No i ten dubbing ( _) jak to jest w ogóle, że w Polsce jest taka mania na dubbingowanie wszystkiego?

#teczowepaski #heartstopper
sked - Ehh, sam komiks mimo swojej infantylności był zdecydowanie fajny, lekki i taki...

źródło: comment_1651170827wrwLyiH65sgW0XTlxhI98T.jpg

Pobierz
  • 2
@sked: przyznam się bez bicia że z czystego założenia że nie obejrzę więcej niż odcinka obejrzałem z dubbingiem, i tak zmieliłem cały sezon i....nie widziałem dawno tak pozytywnego i przyjemnego w odbiorze serialu. Nie czytałem też komiksów, bo nawet wcześniej nie wiedziałem że to na ich podstawie, ale jeśli są lepsze niż serial, to nie omieszkam. Według mnie super serial dla wszystkich, nadzwyczaj uroczy. A te animacje bardzo na plus :)
@fizzly: taaak, tutaj przyznaję rację, jest przyjemny i uroczy, ale dalej coś szczególnego mi w nim brakuje, nie wiem czy to zbyt duże oczekiwania, czy po prostu jakiś sentyment do komiksu i szukam dziury w całym.

A komiks zdecydowanie polecam, w sumie to był pierwszy komiks jaki czytałem XD