Wpis z mikrobloga

Skłaniam się jednak ku teorii, ze Musk jest ojcem dziecka Amber. Pare dni temu odżył ten watek i dzisiaj Musk podobno zdecydował się nie zeznawać, a jest na liście świadków xd wiadomo tez, ze pomaga jej finansowo albo przynajmniej pomagał. Z tego co rozumiem, to obrona Deppa się kończy. W następnym tygodniu będzie zeznawała Amber i wchodzą jej świadkowie. Sadze, ze dowody z ostatnich 2 tygodniu są przytlczajace, na niekorzyść Deppa, ale może wyciągnie krolika z kapelusza czy jakos tak. Nie udowodnił jej nawet zdrady, a jak Musk nie będzie zeznawał, to szanse są małe. Pewnie Musk chce ja chronić, ale sama jestem ciekawa tego dziecka xd on szasta tym materiałem genetycznym ile się da #procesdeppa #elonmusk
  • 3
@podomka po co Elon mialby spuszczac sie do probówki i dac zaplodnic swoimi plemnikami jakaś Ukrainkę? Żeby zrobic mily uczynek dla Amber? Jako prezent na urodziny, czy że go bardzo bardzo prosila? XD

Musialby byc naprawdę debilem, żeby coś takiego #!$%@? i mieć z tego potem problemy wizerunkowe.