Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie kupić pas piersiowy do dokładnego pomiaru tętna, głownie podczas jazdy na rowerze.

Jakie jest najlepsze urządzenie do podglądu wartości na bieżąco ?

Czytałem o sportowych smartwatch, które mogą się połączyć z pasem ale równocześnie posiadają one mnóstwo innych opcji, na których mi nie zależy a są w cenie.

Najprostszy sposób jakby mi przychodzi do głowy to uchwyt na rower ale nie jestem do końca przekonany do trwałości tych nakładek i boję się że finalnie telefon skończy rozbity na ziemi.

Czy obecnie jakaś opaska sportowa posiada opcje połączenia się z pasem piersiowym? Wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem z najbardziej korzystnym stosunkiem cena/jakość.

#rower #bieganie #miband #smartwatch #garmin
  • 10
@znkk: mi leży stary Garmin 310XT, który z pasem laaaata temu kupiłem. Pasy na ANT+ łapie. Zapniesz na kierownicy i masz. Jaki masz pas?
Jak się nie udzielasz w patotagach i jesteś z okolic GOP to mogę Ci go podrzucić.
@Masterczulki: jeszcze nie rozglądałem się za pasem, chciałem najpierw sprawdzić czy uda mi się znaleźć zegarek.

Na tagu pojawia się Magene wiec pewnie coś takiej lub podobnego w tym przedziale cenowy.

Niestety, Kraków here ale jeżeli Ci zalega to może paczkomat?