Wpis z mikrobloga

  • 0
@mikeeho: ale ja tam nie wlazlem przypadkowo tylko wyjatkowo i tylko utwierdzilem sie w przekonaniu ze brudonka sie nie zmieniła od wielu lat
  • Odpowiedz
  • 0
Ja już pomijam fakt, że z wózkiem się tam nie wcisniesz. Pani na zdjęciu nie była w stanie dostać do tymbarka więc jej go podałem. A w przypdadku pożaru to powodzenia, przejście szerokie na 60cm to przepis na absolutną tragedię po której dopiero ktoś się weźmie za tą biedronkową patologie
  • Odpowiedz
  • 3
Szczerze nigdy nie widziałem takiej biedronki, co najwyżej jedna paleta/lodówka podczas rozładunku stoi albo jedna gdzieś odłogiem ale nie żeby blokowała ruch wózkiem xD albo masz powiat ma tak wyjątkowe biedronki albo reszta kraju chu**we
  • Odpowiedz
zawsze się zastanawiałem nad sensem wózków w tym sklepie, nie ma alejki w której nie byłaby #!$%@? jakaś paleta przez co nie da się przejechać


@Dharma: to bierzesz 10 kolegów, zabieracie wózki, stawiacie gdzieś w sklepie i wychdzicie.
Jak nie będzie totalnie przejazdu ani przejścia to ogarną syf
  • Odpowiedz
Biedronka to dyskont nie supermarket "Dyskonty często sprzedają towar bez wykładania go na półki, prosto z opakowań zbiorczych umieszczonych na paletach transportowych."
  • Odpowiedz
Rekordem było takie zastawienie przejścia, że musiałam wyjąc bombelka z wozka i zostawić go przy wejściu, bo nie dało się przemieszczać


@typiara_z_wykopa: zostawiłaś dziecko przy wejściu do biedronki? to trochę nieodpowiedzialne moim zdaniem
  • Odpowiedz