Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy nagrania parkingowe się jakoś nadpisują? Ktoś mnie przerysował a na kamerze jest tylko jedno nagranie jak wychodzę z auta - co swoją drogą często się zdarza, bo czułość tego trybu jest dość spora ale tak celowo ustawiłem. Do tej pory myślałem, że te nagrania parkingowe zapisują się wszystkie i w razie potrzeby sobie obejrzę ale podejrzewam, że jeśli nie obejrzę tego nagrania, to zostanie nadpisane przez następne odnotowane. Czy jest ewentualnie sposób aby zmienić ten limit?
#xiaomi #70maipro #70mai
  • 2
@urojony_uzurpator:

Nagrania parkingowe są w osobnym folderze. Po jakimś czasie się mogą naspisać (chyba dopiero po ich obejrzeniu). Jeśli tam nic nie ma - albo nie ma tego co szukasz - to znaczy że:
- skończyła się bateria w kamerce zanim zdążyło się nagrać
- czułość ustawiona była zbyt nisko i przerysowanie nie wzbudziło kamery

Rozejrzyj się po okolicy i spróbuj skorzystać z innych kamer np. na budynkach itd.
@YogiYogi: czułość jest na maksa, więc raczej powinno wykryć. Dzisiaj nagrało się jak wychodziłem z auta i trzasnąłem drzwiami i to było już po tym zdarzeniu, bo po kilku minutach jak wróciłem do auta to zauważyłem przerysowanie. Jest ono dość jebitne, więc nie przypuszczam, żeby go nie wykryło.
Ewentualnie to może być faktycznie bateria. Teraz tak myślę, że przez 8h jak byłem w pracy i samochód stał na parkingu to się