Wpis z mikrobloga

  • 21
#slubodpierwszegowejrzenia tej Pyśce ktoś powinien lepe wymierzyć dla lepszego samopoczucia, bo gość jest miły, czuły i troskliwy i laska traci grunt pod nogami (ʘʘ)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)(ʘʘ)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 9
  • Odpowiedz
@Agnsad: i to jest przykład typowej Karyny z żabki. Pet w ustach, chamskie odzywki i to przewracanie oczami na widok makapaki ewidentnie wskazuje na to, że oczekiwała jakiegoś sebixa zadymiarza, a nie zamkniętego w sobie skromnego kamieniarza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Squirell_: @Agnsad: nie wiem czy ktokolwiek to dostrzega, ale Adam jest zbyt nachalny i jego postawa nie wydaje się być naturalna. Jego zachowania są odgrywane. Wątpliwa przeszłość, matka kosmitka i ich dziwna relacja- dla mnie to Red flag i jakoś nie kupuje tego gościa. Fakt, Pyska jest osobą potrzebująca dużo przestrzeni i sama matka stwierdza, że nawet kota da się zaglskac. Takiej osobie jak Pyska nie imponuje takiego zachowanie, a
  • Odpowiedz
@limitless93: no spoko, może jej się nie podobać, ale to nie powód, żeby tak chamsko się zachowywać w jego obecności. Jeśli ona ma takie karyniaste podejście wobec klienta w pracy, to bałabym się chodzić po bułki do takiej piekarni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Squirell_: w Krakowie jest taka sieć piekarni Awiteks, tam prawie każda sprzedawczyni to taka Pyska, zawsze omijam szerokim łukiem chyba że jest większość, np dziecko się drze żeby mu bułkę kupić. Ale nawet jak się z małym dzieckiem wejdzie to nie popatrzą przychylnym okiem tylko z wielką łacha sprzedają pieczywo
  • Odpowiedz
@Agnsad: nic mnie bardziej nie irytuje niż ta mina tej pyzy która jest ciagle #!$%@?/smutna. Moim zdaniem się boi normalnego związku, i próbuje stworzyć sytuacje przy których się pokłócą i zerwa, bo się dyga czegoś poważniejszego, bo przecież duże decyzje mieszkaniowe trzeba będzie podjąć itp. A ze typ jest trooooche dziwny to już swoją droga; narazie jest wobec niej bardzo OK, ale ona jest zbyt toksyczna żeby w to pójść. Tez
  • Odpowiedz