Wpis z mikrobloga

@Lohengrin angielskie jak wszystko angielskie są krindżowe. Straszny pył że aż drapie. Miętowa nawet spoko ale fiołkowa to proszek do prania xD. Próbowałem innych jeszcze, między innymi Bernardów ale trochę cenowo mi nie odpowiadają. Polszaki mi pasują bo i cena spoko i jakoś nie najgorzej się je wciąga. Alpinka podbiła serduszko i nosek
@zadrawoku przede wszystkim nikotyna czyli jak papierosy tylko że w inny sposób aplikowana z pominięciem dymu i tych szkodliwych substancji. Nie mówię że to w 100% zdrowe ale no na pewno zdrowsze niż papieroski. Co chyba najfajniejsze, tabaka przeczyszcza nos. Spoko jak się ma katar
@zadrawoku ja jestem zwolennikiem mniejszych dawek, mi taką ilość wystarcza na dwie dziurki, biorę w dwa palce i elegancko aplikuje do nosa. Jeśli chodzi o częstotliwość to nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, wciągam jak mam ochotę. Tak strzelę że z 10 razy dziennie pewnie wychodzi. 10g pudełeczko mi starcza na jakieś 2 miesiące, może trochę mniej bo zawsze wszystkich częstuję. Koszt pudełeczka to ok 12 zł więc wychodzi ekonomicznie
Pobierz MorenkaKnight - @zadrawoku ja jestem zwolennikiem mniejszych dawek, mi taką ilość wys...
źródło: comment_1651149195SbfqLFXvfL2x5AF6VrM2tb.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MorenkaKnight: masz rację, są dwie różne gramatury, ja zaś kupowałem w zeszłym roku 20g jak mnie pamięć nie myli. Co nie zmienia faktu, że obecna cena za większe opakowanie jest dość wygórowaną ceną.