Wpis z mikrobloga

#crusaderkingsii

Co zrobić by wszyscy członkowie rodziny nie dybali na moją głowę? Miałbym nawet majątki do obsadzenia dla nich, ale to tylko pozwoli łatwiej ufundować im skrytobójcę.

Co z tego że dorobiłem się wielkiej rodziny, skoro bracia zamiast mnie wspierać to napadli zaraz po sukcesji, więc musiała spotkać ich kara.
  • 5
@void1984: jeśli bracia byli następcami tronu, to oczywistym sposobem zapobiegnięcia temu było zmienienie prawa sukcesji :P Oczwiście, łatwiej powiedzieć niż zrobić.
@void1984: niestety nie grałem w Old Gods, ale gdzieś czytałem, że żeby zmienić prawa dziedziczenia możesz też zreformować religię (nie wiem jak). Z kolei żeby przejść na chrześcijaństwo musisz chyba pojąć żonę z tej religii, albo wychować dziecko przez taką osobę. Jednak radzę zweryfikować to co napisałem :)
Z kolei żeby przejść na chrześcijaństwo musisz chyba pojąć żonę z tej religii, albo wychować dziecko przez taką osobę.


@Failar: Też tak czytałem. Tyle że to dopiero początek problemów, bo wtedy będę innowiercą wśród poddanych (-30), a to nie wróży dobrze ich posłuszeństwu. No ale popróbuję.

Nie mogłem się oprzeć sięgnięciu po dynastię Piastów w rozgrywce stąd poganie.