Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutokintumi: Patrząc po symbolice kwiatów to gość wiedział co robi xD Żółte tulipany są symbolem nieodwzajemnionej miłości i daje się je głównie na rozstanie

@DeerIda: Czyli mówisz, że typ już na pierwszym spotkaniu uznał, że to nie to i trzeba się rozstać? Ustalając to nawet jeszcze przed spotkaniem na które kupował te kwiaty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: W momencie kupowania kwiatów na pierwsze spotkanie podświadomie wiedział, że tak to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutokintumi: Właśnie doczytałam że to WIZYTA u dietetyka a nie randka xDDD
Tak jak na pierwszym spotkaniu czy nawet randce to jest creepy, tak przy wizycie u specjalisty (pewnie jeszcze płatnej 200zł) to jest po prostu śmieszne (i może być traktowane jako łapówka) np. lekarze i pielęgniarki nie mogą przyjmować nic od pacjenta, mogą dopiero gdy już nie jest pod ich opieką
  • Odpowiedz
@jutokintumi: śliczne kwiatuszki dla mądrej dziewuszki,
niewiasto kształcona w wojewódzkim mieście
doradź mi o piękna, czy jest nadzieja w cieście
bowiem parówki w tymże zapiekane
zajadam codziennie przed kołchozem nad ranem
o piękna pani przyjmij to kwiecie
może po wizycie spłodzę Tobie dziecię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@srogie_ciasteczko: skąd ten pomysł. Z moich obserwacji jak ktoś lubi dawać prezenty to daje je niezależnie od płci. Nigdy nie słyszałeś o pomyśle dania mężczyźnie że alkoholu? Ci dający alkohol i kwiatki to ta sama grupa.


@Pierorzek: ale ja sam daję takie prezenty, ale ty musisz udawać, że nie widzisz tego, że część ludzi daje takie prezenty tylko dziewczynom. To są te same osoby, które otwierają drzwi tylko
  • Odpowiedz