Wpis z mikrobloga

#noze teraz pytanie na poważnie, ufacie zakupom na olx? Jest okazja, 290 za elementum civivi ale z miedzianymi okładkami. Kurcze to już serio premium, nawet lekko zużyty. Ja takiego nigdy nie kupie za 600 zł
  • 19
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: ale 290 za model ktory tyle kosztuje nowy z bieda g10? Serio, jest jakieś zabezpieczenie kupującego na olx? Czy nadal takie oszukiwanie, że jak kupisz to nie możesz zwrócić
  • Odpowiedz
@pamperap: Nie ma praktycznie żadnego zabezpieczenia na Olx. Jak ktoś Ci wyślę rzecz w innym stanie niż w ogłoszeniu to Olx nic nie zrobi. Jedynie to działa jak ktoś Ci wyślę pustą paczkę albo np. ziemniaka.
  • Odpowiedz
@raffal888: no wlasnie bardzo dobra okazja jeśli to dobry nóż, ale tak nisko wystawiony to pewnie ma coś nie teges z mechanizmem albo coś innego czego nie widać na zdjęciach
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: no ten cibibi z mosiądzem, ale to olx i się cykam. W dodatku twierdzi sprzedawca, że to nowy szufladowany tylko. A daje cenę ponad 100 zł mniej niż nowy. Nie wiem, tutaj trzeba porady eksperta.
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: dobra już znam Twoją opinię, że chinczyki to gówno, nie spamuj mi już tymi rewelacjami. Nie chcesz to nie kupuj, tylko nie doradzaj ludziom nic w kwestii noży, bo masz uprzedzenia bez podstaw Xd
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: typowa odpowiedź na tym tagu. Eh...
na olx jest jeszcze normalna wersja z g10 na okładkach oraz normalne ostrze okrągłe, a nie jakieś chinskie tanto, na co to komu i komu potrzebnme. 230 zł, też dobra cena. Właśnie tyle powinny kosztować w sklepach.
  • Odpowiedz