Wpis z mikrobloga

@shnitzel: a mnie zastanowiło, że w ostatnim odcinku prawie nie było Adama, pokazywali tylko pato wywody Patrycji. Wydaje mi się, że scenariusz przewiduje, że teraz Patrycja jest ta zła a w następnym odcinku zobaczymy jak Adam obserwuje żonę kiedy śpi i chce trzymać ją za rękę na sraczu bo tęskni. To samo zrobili z Dorotą i Piotrkiem- najpierw pokazywali jak ona płacze i zastanawia się co z nią nie tak a
@EwMaj: W ogole ciekawe to bo pojechali do jej koleżanki czy kogoś (ta blondyna co siedzieli przy plastikowym stole) a on gdzie wtedy był? Pogonili go czy pojechała sama? Bo tak naprawdę przeoczyłam ten moment
@shnitzel: no właśnie, kompletnie go wycięli. Zdaje mi się, że jak one siedziały przy stole to on akurat odchodził od nich w tle. Pewnie poszedł na fajka, czyli z kilku dni wycięli kilka minut jak Patrycja narzeka na Adama w ogóle nie pokazując gościa. Nie bronie nikogo ale baaaaardzo śmierdzi mi tu konkretnym montażem.
@EwMaj: Adam jest męczący, zauwazylam to już na początku. Na ławce tam pod tym hotelem ją osaczał, potem w hotelu przy tej kolacji tez się na niej uwiesil przy stole. Ale nie ukrywajmy Patrycja tez nie jest jakas super zyciowa dama. O ile brzydka jako taka nie jest, to charakter pozostawia wiele do życzenia. Zachowuje się jak karyna z koła gospodyń wiejskich, a mniemanie o sobie chyba tez niezle. Powinna trochę