Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Ślady z twardej wody na szybie Cię denerwują? A może planujesz położyć niewidzialną wycieraczkę? Zastosuj SOFT99 Glass Compound Z!

Usuwa najcięższe osady, resztki starych powłok zabezpieczających i przygotowuje szyby do aplikacji dowolnej powłoki na szyby. Dzięki specjalnej formule bogatej w cząsteczki ścierne, łatwo usuwa kamień, osady drogowe, tłuste plamy i ślady po owadach, sokach z drzew i podobnych. W zestawie z wygodnym aplikatorem.

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 6
@robertpatrykk: ja kładłem rainx, przy dużym deszczu woda jakoś spływała ale to nie to samo co w aucie, bo nie ma pędu powietrza. Za to w kabinach prysznicowych bardzo łatwo woda się dociera - wystarczy ściągaczką przejechać i gotowe

@Czysta-Bryka_pl: masz rację z trwałością, na oknach to rainx siedział ponad rok i kropelkował i pewnie posiedziałby dłużej gdyby nie generalne mycie okien
@KanapkaPL: polecałbym tylko agresywniejszy pad do pracy ręcznej np. tego typu filcowe kostki https://adbl.eu/produkt/adbl-glass-cube/

Compounda Z łatwo wyczuć, pracuje się z nim na "wilgotno" - ja robiłem groszek pasty w taką kostkę jak wyżej, psik wody w kostkę i jeden psik wody na szybę. Fajnie widać gdy zaczyna pracować i ściągać osady, przy pierwszym obrocie ręką ta maź z pasty i wody zbija się w kropelki, drugi, trzeci i przy czwartym