Wpis z mikrobloga

Ten list to kwintesencja Januszostwa XD

hej, @judam mam dla Ciebie przydatne linki, bo widzę, że podstawówki to Ty nie ukończyłeś XD

http://www.zaradni.pl/nauka-i-edukacja/jak-napisac-list/1,6189

http://www.bryk.pl/jak_pisa%C4%87/list


EDIT: żeby nie było wątpliwości - to nie ja dostałem prezent, tylko @wrednota , ja tylko wyrażam opinię ;>
emte - Ten list to kwintesencja Januszostwa XD



hej, @judam mam dla Ciebie przydatn...

źródło: comment_5IVcyViTbEfn0T2Hbmumr2djtLgphyfK.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jordanos: Mieliśmy też jeden ciekawy przypadek, gdzie osoba uzbierała komentarze tylko by się dopisać do akcji i we wszystkie pola danych osobowych wpisać "Pozdrawiam środkowym palcem za równych i równiejszych". Była to osoba, która mimo wielu lat na Wykopie nie miała 30 komentarzy napisanych, a jedynie wpisy na mikroblogu.
  • Odpowiedz
@jordanos: Ale tutaj nie mogę wyciągać żadnych konsekwencji? Za co? Za to, że zrobił upominek za 30 złota? Oraz napisał list? Oraz że wrzucił zjdęcie godzinę przed wyznaczonym czasem ? No nie mogę po prostu.
  • Odpowiedz
@DrKittens: wiele osób wydało dużo więcej niż 30 złotych i próg przekroczyło minimum dwukrotnie, więc nie gadaj, że każdy zrobił na odwal się, a sam oczekuje nie wiadomo czego. ja dostałam paczkę, w której same słodycze kosztowały 30 złotych, a oprócz nich dostałam książkę i grę. moja paczka też kosztowała mnie dużo więcej. kosztów przesyłki nie liczę :)
  • Odpowiedz
@Sir_Analord: @wow: Wątpię, żę to jakiś dzieciak, popatrz na jego komentarze na wypoku. To raczej nie są komentarze "malego dziecka". ;) Ma żonę, prace, i wiedzę kogoś starszego od dziecka. :D
  • Odpowiedz
@emte: tu nawet nie chodzi o wartość upominku, ale o fakt, że ten napisany na kolanie pożalsięboże "list" jest zwyczajnie niemiły. No i twórca przesyłki nie potrafił nawet wydedukować, że @wrednota jest kobietą. Smutne :(
  • Odpowiedz
jeżeli tylko wyrazisz zgodę to wezmę Twój adres z bazy i sam napiszę do Ciebie list - niestety bez większego upominku, bo na takowy mnie niestety nie będzie stać po świętach. :<.


@GrabkaMan: JAKI PODRYW XD
  • Odpowiedz