Wpis z mikrobloga

Ten list to kwintesencja Januszostwa XD

hej, @judam mam dla Ciebie przydatne linki, bo widzę, że podstawówki to Ty nie ukończyłeś XD

http://www.zaradni.pl/nauka-i-edukacja/jak-napisac-list/1,6189

http://www.bryk.pl/jak_pisa%C4%87/list


EDIT: żeby nie było wątpliwości - to nie ja dostałem prezent, tylko @wrednota , ja tylko wyrażam opinię ;>
emte - Ten list to kwintesencja Januszostwa XD



hej, @judam mam dla Ciebie przydatn...

źródło: comment_5IVcyViTbEfn0T2Hbmumr2djtLgphyfK.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sir_Analord: Tak, ale mi chodziło o

"A kwintesencją Januszostwa i cebulactwa jest żebranie o super prezent i pretensje do kogoś, że dostało się coś małego i taniego."

Nawet jeżeli jest to coś taniego, niech to przynajmniej będzie coś fajnego, a nie jakieś bylegówno. Już nie mówiąc o tym że kogoś stać żeby kupić coś za 20-30 zł, a i tak wysyła bylegówno
  • Odpowiedz
@jordanos: @wrednota: Drukujesz na całą strone A4 lorem ipsum itp. zamazujesz i wstawiasz do zdjęcia... Niestety albo będziemy mieli wgląd do całości listu niezamazanego, albo tego nie przeskoczymy. Nie chcieliśmy być łajzami, co odrzucają przesyłki mieszczące się w limicie kwotowym, bo wierzcie mi, mieliśmy niezłe batalie z osobami, co chciały wysłać kilka pocztówek na krzyż :/ Wierzyliśmy, że każdy dorzuci jakieś słodycze, nawet jak ich na fotce nie
  • Odpowiedz
@wrednota: ja mam inne pytanie, jakim cudem to zostało zaakceptowane przez @Wykopoczta, z tego co czytałem weryfikowały dwie osoby i dwie musiały zatwierdzić foty, ja bym po takim czymś typa wyrzucił z tej "imprezy"


@jordanos: Przyznaję rację. Dwie osoby weryfikowały zdjęcia. I obie tak samo długo siedziały nad tym listem i tym brelokiem (na słowo brelok otwiera się nam już nóż w kieszeni ;) ). Uwierz mi, że mieliśmy wielki dylemat czy to zaakceptować. Ostatecznie wyszło na to, że założyliśmy, że ta osoba dorzuci coś od siebie jeszcze.

Swoją drogą nie tylko on napisał list na
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: wiadomo, że trzeba wyciągać konsekwencje, gość poleciał ostro i to nie podlega dyskusji. Jak widać nie można nic zakładać, bo się można zdziwić, wszystko walnąć na fote i już :)
  • Odpowiedz