Wpis z mikrobloga

Drodzy Kredyciarze,

Nalezy ostatecznie rozwiazac kwestie oszczedajacych
Te hieny tylko czekaja na nasze INWESTYCJE, ktore chca zakupic za GOTOWKE
Za nami jest rzad, trzeba jeszcze przekonac spoleczenstwo

Typowy oszczedzajacy to latwy cel do osmieszenia
Jego typowe cechy:
- wykopek - wiedza czerpana z elitarnego portalu plus rekinow rynku piszacych tylko tutaj
- przemadrzaly a glupio madry bo jest programista a to wiadomo jedyna praca umyslowa na ziemi (oprocz lekarskiego i prawa), upowaznia go to do posiadania zawsze trafnej oceny czegokolwiek
- rozwiazuje w pracy trudne problemy, nie ma wiec czasu na silownie i inne #!$%@? i #przegryw jest mu dany na polu matrymonialnym
- robi #!$%@? aplikacje na telefon co tylko sledza uzytownika
- posiada nieprzebrane oszczednosci, niestety przez nas ucieka mu szansa na mieszkanie

jak widac typowy przemadrzaly informatyk/inzynierek - w normalnym czlowieku wzbudza odraze i pogarde

natomiast kredyciarz:
- wysportowany
- rodzina, dzieci
- chce wychowac przyszle pokolenie
- praca potrzebna spoleczenstwu do lepszego zycia

promujcie ten post w mediach, oszczędzający powinni zostac ograbieni z hajsu a ten powinien zostac rozdany NAM

#kredythipoteczny
  • 8
@madryinaczej: 500 plusy, socjale, wyprawki, i różne tego typu rzeczy i jeszcze Ci k**** mało?

Ja jaki 30-letni singiel pracujący na siebie singiel najwyżej co dostanę od Państwa to kopa w dupę jeśli będę chciał benefitów - a jak będę się rzucać to jeszcze mi #!$%@?ą jakieś bykowe bo moherki wyskoczą z argumentem "egoista, nie pomyśli że przyszłe pokolenie będzie pracować na jego emerturę"

No #!$%@? - na pewno z ZUS-em
@eldzej_10: "Ja jaki 30-letni singiel pracujący na siebie singiel"

jezeli chodzi o moj opis to bingo - prawie wszystkie punkty spelnione

@eldzej_10: "No #!$%@? - na pewno z ZUS-em umawiałem sie na taki deal, że oddaje czesc swojego wynagrodzenia po to by utrzymać obecnych emerytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

no oni tez sie nie umawiali zeby placic za twoja szkole studia i inne takie #!$%@? co
no oni tez sie nie umawiali zeby placic za twoja szkole studia i inne takie #!$%@? co miales za darmo od spoleczenstwa xD


@madryinaczej: I tu się pomyliłeś kolego bo byłem na prywatnych studiach. Więc studiów nie było za darmo od społeczeństwa.
@eldzej_10: no nie kolego jednak sie nie pomylilem
i tak prywatna uczelnia dostala za Ciebie pieniadze od panstwa
twoi wykladowcy pewnie w wiekszosci zostali wyksztalceni przez uczelnie publiczne
a i dupa wozona na znizce 50% to nie byla?

ale widze ze swita Ci idea finansow publicznych - roznie ludzie wplacaja i w roznym stopniu korzystaja i to normalne

jeden oszczedzajacy juz pokonany, dawajcie jakiegos porzadnego przeciwnika jakiegos mickboxa czy jak mu
i tak prywatna uczelnia dostala za Ciebie pieniadze od panstwa


@madryinaczej: Ale ja nie mam problemu z tym że ktoś się uczy za państwowe bo edukacja publiczna jest dostępna dla wszystkich i jest konkretnym narzędziem stymulującym rozwój i gospodarkę Państwa.

ale widze ze swita Ci idea finansow publicznych - roznie ludzie wplacaja i w roznym stopniu korzystaja i to normalne


@madryinaczej: Tyle że finanse publiczne nie powinny być dystrybuowane na
@eldzej_10:
mnie to sie wydaje ze sie zgadzamy ale mowimy o czym innym
mi chodzilo ze krytykujesz caly pomysl wspolczesnego socjalu samemu korzystajac, a to chodzi o to ze wykonanie jest #!$%@? bo jedni dostaja gotowe za do reki a tacy jak ty zero wsparcia bo mieszkalnictwo socjalne nie istnieje itp i tu sie zgadzam
no ale taka jest demokracja - 30 letni singiel facet to spoleczenstwo ma go w dupie
@madryinaczej: Nie mam problemu z socjalem on też jest potrzebny aby wyrównywać szanse. Natomiast trzeba pomagać tym którzy pracują i zarabiają mało a nie tym którzy uważają że urodzenie bombelka daje im prawo do otrzymywania benefitów, chociaż nie pracują.
@madryinaczej: Dam sobie rękę #!$%@?ć że połowa tych ludzi którzy piszą o ich topniejących oszczędnościach ma gowno a nie odłożone pieniądze im poprostu trzeba krwi innych