Wpis z mikrobloga

@agaciksa cpk nawet jakby chcieli to i tak by powstał do coś koło 2030 roku.

Pamiętam prognozy z których wynikało że Okęcie ma.sie rozwijać bardzo dynamicznie i jeszcze za czasów mojej współpracy z tym lotniskiem.byly plany grubej rozbudowy tego lotniska, pomimo cpk, w które mało kto wierzy.
  • Odpowiedz
PiS to lewactwo wierzące.


@Kempes: Ta, PiS jedyne co ma wspólnego z lewactwem to socjalizm - z tym, że nie jest on wynikiem jakiegoś dążęnia do wyrównania szans w społeczeństwie czy poprawienia bytności zwykłym populistycznym hasełkiem i spsoobem na kupowanie głosów. Cała reszta poglądów PiSu i zjednocznoej prawicji to populizm prawicowy. Lewactwo jak nic.
  • Odpowiedz
Dla mnie najważniejsze jest podejście do gospodarki, a tu PiS to pełną gębą lewactwo.


@Kempes: Według tej logiki chiny to ultra prawaki.

PiS nie widzi gospodarki według lewicowego światopoglądu tylko nachapują się jak największej ilości pieniędzy a resztę #!$%@?ą na kupno głosów by utrzymać władze. Np propaganda w mediach to nie jestczęść lewakóœ czy prawaków a zwykłe dążenie do autorytaryzmu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Kryspin013 Nie, Chiny to nie ultra prawaki, bo gospodarka jest odgórnie sterowana, a wręcz prezesi spółek potrafi z dnia na dzień zniknąć za magicznym pstryknięciem palców jedynej matki partii.
  • Odpowiedz
Nie, Chiny to ultra prawaki, bo gospodarka jest odgórnie sterowana, a wręcz prezesi spółek potrafi z dnia na dzień zniknąć za magicznym pstryknięciem palców.


@Kempes: O widzisz, a korwin mówi co innego i że wolny ryneczek w chunach jest, a w ogóle to on by chciał by Polska była takim państwem jak chiny: autorytaryzm + wolny ryneczek parówkowy.

Btw edytowałem komentarz wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Korwin to oczytany idiota, proszę się na niego w moich wpisach nie powoływać.


@Kempes: W mojej opinii nazywanie PiSu lewicą to podobne porównanie przez Korwina Chin do idealnego państwa prawicowego. To jest zbyt duże uproszczenie i opieranie się o chłopski rozum.
  • Odpowiedz
@Kempes: generalnie się zgadzam, ale w Polsce o przynależności decyduje aspekt światopoglądowy. Dlatego PiS to prawica jakkolwiek byś nie chciał na to patrzyć. Poza tym, podejście do gospodarki nie jest ani lewicowe, ani prawicowe. No niby czym jest prawicowa gospodarka? Gospodarka może być socjalistyczna albo liberalna, zarówno prawa i lewa strona operuje na jakimś spektrum tego
  • Odpowiedz